reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy oglosilyscie, ze jestescie w ciazy?

Chłopakowi powiedziałam od razu jak tylko zrobiłam test
Potem dowiedziały sie moje dwie przyjaciółki
Jutro powiem rodzicom, a później już się będę chwaliła wszystkim dookoła :):)
 
reklama
moj mąż wiedzial od razu hehe
a reszta rodziny (rodzice,i bracia i cała reszta ) dowiedziała sie w 5 miesiacu ciąży !!!!!
zawsze jak ktos przychodził "chora" i leżałam pod kocem hehe nie chcielismy zapeszacz
a potem to juz nie mogłam ukrywac bo ciepło sie zrobiło i odechciało mi sie lezecz pod kocem hehe

ale te ich miny jak wychodze spod koca z ogromniastym brzuchem ---- bezcenne !!!!
 
Mój partner wiedział od początku tzn od momentu zrobienia pierwszego testu. Rodzicom chcieliśmy powiedzieć po pierwszej wizycie u lekarza, niestety nieopatrznie powiedziałam siostrze prosząc ją by trzymał język za zębami bo sama chce powiedzieć o ciąży. To był duży błąd bo ona wygadała. Jak zbierałam sie w sobie żeby rodzicom powiedzieć to okazało się, że już wiedzą. I w ten sposób nie było mi dane zobaczyć ich pierwszej reakcji. Mam taki żal do siostry, że nie jestem w stanie w tej chwili z nią gadać. Dodam, że to moje pierwsze dziecko i pierwszy wnuk w mojej rodzinie.
 
heheh u mnie jak u pchelki maz wiedzial od razu a reszta rodziny i znajomych jak bylam w 24 tyg heheheh ale byla rodzina wkurzona na nas!!
 
Hej :-)
Ja wraz z narzyczonym domyślaliśmy sie ze jestem w ciazy :-) zrobilam test i wiedzial od razu. a Rodzice juz na drugi dzien. pozdrawiam :-)
 
W pierwszej ciąży mąż pierwszy, a rodzinka trochę później, ale jeszcze przed pierwszą wizytą u lekarza, a w drugiej oczywiście mąż też pierwszy:) a rodzina na następny dzień po wykonaniu testu :)
 
Mąż wiedział od razu bo 'razem' robiliśmy test. Po powrocie z wakacji tj. po 3 dniach poszliśmy do lekarza, który potwierdził ciążę. Rodzina dowiedziała się tydzień po tym jak my się dowiedzieliśmy:)
 
Pchełka dobre :)
Jestem na początku 9tyg. mój mąż dowiedział się od razu. Jakieś dwa tygodnie później najbliżsi przyjaciele a rodzina jeszcze nie wie ale pewnie jutro się dowie jeżeli z usg będzie wszystko w porządku.
 
do męża od razy biegłam z łazienki z "dwukreskowym" testem, czyli w 5 tyg. ciąży :-)
rodzice i rodzeństwo dowiedzieli się po kilku dniach, jak już byłam po wizycie u gina i po oficjalnym potwierdzeniu ciąży, a w pracy i znajomym powiedziałam w sumie też jakoś kilka dni po po powiadomieniu rodziny.
 
reklama
Maz wiedzial odrazu.
Znajomi po badaniu genetycznym.
Rodzice jak bylam prawie w 7-miesiacu.
Wiedzialam jakiej reakcji sie spodziewac dlatego odwlekalam.
 
Do góry