reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Gratulacje z powodu zafasolkowania :)ja niestaty dzis rano zobaczylam tylko jedna rozowa kreseczke, a szkoda juz tak sie cieszylam... ale to nie jeden cykl w zyciu sprobujemy jeszcze a ile przy tym przyjemnosc ;)mam nadzieje zei mi sie wkoncu uda!pozdrawiam cieplutko pa
 
reklama
ja chyba już mogę starającym się polecić kilka-kilkanaście dni przerwy w seksiku przed owu i staraniami. "chłopaki" bardzo się wzmacniają i baaaaaaaaaaaaaaardzo szybko docierają do upragnionego celu :-)
 
ja chyba już mogę starającym się polecić kilka-kilkanaście dni przerwy w seksiku przed owu i staraniami. "chłopaki" bardzo się wzmacniają i baaaaaaaaaaaaaaardzo szybko docierają do upragnionego celu :-)

to moja recepta również sprawdzona: seks codziennie jak tylko @ się skończy:-D . nawet słabe plemniki się tego nie boją i znajdzie się jeden odważny i bojowy:laugh2: :-)
 
:-D byle się udało! co organizm to inny hihi. czekam na wyniki bety dla potw. mają być za godzinkę. troszkę sie stresuję.
 
Dziewczyny mam pytanie. Kiedy najlepiej zrobic test ciazowy , juz 2 dzien nie ma @, czy juz robic czy jeszcze odczekac ? Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie:)
 
Hej dziewczyny ...u mnie jesze kilka dni do terminu spodziewanej @ mam nadzieje ze sie nie pojawi ale test dopiero zrobie jakby sie spozniala...Obiecalam sobie ze nie bede sobie wmawiala i wyszukiwala sie tego ze mam objawy ...ale wez czlowieku badz mądry...bolą mnie piersi .i ciągle kucie w okolicy jajnikow trwa od wczoraj :( i jak nie myslec...? znowu miec nadzieje i sie rozczarowac...:(
 
reklama
Malaladybird - a jak z tempka u Ciebie? Bo ja po owu mialam caly czas 37,3-37,5 i udalo sie:) Potem dopiero doszly inne objawy:)
 
Do góry