reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
mi miesiączka spóźnia się juz 5 dni, piersi mnie bolą straszliwie!! jakby się nawet troche powiększyły! sutkii tez stercza ;p staram sie nie myśleć o tym bo boję się zapeszyć a bardzo chciałabym mieć dzidziusia.jestem ciągle zmęczona, i taki brzuch jakby większy no i apetyt ogromny. bylam u lekrzarza ginekologa jakies 2 tygodnie temu. powiedział mi, że ten pęcherzyk, w którym powinna się rozwijać dzidzia mam powiększony tak jak bym była w ciąży, ale z kolei komórka jajowa też jest powiększona, nie znam się za bardzo na tym i chciałabym zaytać czy to możliwe że jestem w ciąży.. pomóżcie prosze, z testem czekam jeszcze troche bo boje zobaczyć jedną kreseczke.
 
Oj, nie było mnie wieki, a widzę, że forum odżyło. Zdążyłam zauważyć, że Blondplatyna urodziła, gratuluję Córci i dzielna kobietka z Ciebie.

Aguś gratuluję II.

Więcej nic nie doczytałam, ale gratuluję każdym, kogo pominęłam :)
 
Dziekuje wam kochane dziewczynki za to ze jestescie za fluidki i wsparcie ale postanowilam odejsc na jakis czas z forum poprostu musze zluzowac bo juz szaleje.Dzis mam 23dc i jeszcze 2dni lutki ale juz widze oznaki @.chcialabym wrocic do was dopiero z dobrymi wiadomosciami ale nie wiem zobaczymy ile wytrzymam.Wiec jeszcze raz dziekuje za wszystko buziaki dla was
Duzo fasolek i szczesliwych rozwiazan
 
reklama
Agusia Kochanie gratuluję pięknej bety - teraz dużo odpoczywaj, bo później będzie z tym ciężko.
Kamia Patrycja jest nad wyraz rozwinięta, śmieje się że geniusz. Od początku gada (wiem za dużo powiedziane), jak usypia to mruczy sobie pod noskiem, śmieje się narazie tylko przez sen, ale do tego też dojdziemy. Je za kilka małych szkrabów, bo mam wrażenie że przez cały dzień to ja tylko cycki zmieniam, a jak już jej nie leci to dostaje takiego wk.urwa że aż się cała trzęsie.
Kwiatuszku trzymam kciuki oby i Tobie się w końcu udało. Trzeba być dobrej myśli :)
 
Do góry