reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Agusia dobrze by było gdybyś wybrała sobie szpital w którym jakby co chcesz rodzić i tam zapisać się do przychodni do lekarza, zawsze później łatwiej z porodem i w razie jakiś komplikacji w czasie ciąży to muszą przyjąć cię w pierwszej kolejności.
 
Aguś, przede wszystkim to Ty kobito nie panikuj :D Spokojnie, masz jeszcze trochę czasu.
A szpital.. idz na forum Twojej miejscowości tu i zobacz jaki chwalą, bo to jednak ważne by do jakiegoś rzeźnika nie trafić :D

Kwiatuszqu, dasz radę. Wiem, że jest ciężko ale co innego pozostało??
 
hej.

Nie do końca wiem w którym temacie napisać więc pisze tutaj bo was troche znam :)

Dziewczyny, pomóżcie.. Co mi jest?? Ja już nie wiem co mysleć.. Może od początku: 9 maja miałam @, później były staranka, i nic nie wyszło bo 4 czerwca znów dostałam @, która się spóźniła 2 dni. Od tamtej pory nie zauważyłam śluzu płodnego ani objawów owu, ale za to cały czas od @ miałam i mam taki biały sluz, gęsty, nie rozciągliwy, chwilami nawet lekko "żółtawy". Od około tygodnia bola mnie piersi. Dziś mam je tak nabrzmiałe że mi ze stanika "wypływają".. po nacisnieciu piersi sika mleko! Jutro mam mieć @, dziś robiłam test i był negatywny, ale to taki badziew z allegro za 1 zł ;D chociaż z drugiej strony test to test. A, i nie pale gdzieś od tygodnia. Nie że mnie mdli lu coś, po prostu nie mam ochoty. Pić tak samo.. Co jest? Czym może być spowodowane to sikanie mlekiem?
 
Kiedyś czytałam że podwyższony poziom prolaktyny moze powodowac ze pojawi sie pokarm u nie karmiacej, moze cos z tych rzeczy...

Blonplatyna jak to bywa w takich wypadkach- u kazdego inaczej. Ja np jestem 8 tyg po porodzie i juz jest si, a np cztałam ze niektórym zajelo to pare m-cy a innem nawet do roku, ale np potem miały rozm mniejszy niz przed ciaza:-) oj Tymek strasznie rosnie, juz zaczyna "gadac", smiac sie i ogolnie jest bardziej kontaktowy:-) a jak Patrycja?
 
reklama
Do góry