reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Blondpaltyna to naprawdę fajnie, ze Patrysia tak dobrze się rozwija:-) ciesze sie razem z Tobą:-)

Kawiatuszqu tak jak Agusia szaunuje twoją decyzję i chyba na swój soposób rozumiem... trzymam kciuki za to, zebysz szybciutko mogła wrócić do nas z dobrymi wiadomosciami:-) odpocznij kochana:*
 
Witam dziewczynki :) Jestem trochę skołowana.. @ powinna być w sobotę, najpóźniej w niedziele, a tu cisza.. Zrobiłam dziś rano test, jednak tylko 1 kreska :-( Wiem, że parę dni spóźnienia to żadne spóźnienie, ale dziwi mnie jedno: zawsze na tydzień przed @ miałam silne bóle podbrzusza i piersi- nie mogłam ich dotknąć, a teraz nic, w ogóle się nie czuję jak na @. Poczekam do niedzieli i zrobię drugi test. Może pierwszy teścior się mylił..
 
Hej. U mnie pięc testów się myliło. W końcu odpuściłam poczekałam dwa dni i zrobiłam ostatni jaki miałam zbunkrowany w domu - clearblue - więc +/- innego wyniku nie pokazuje i nie dopatrywałam się kreseczek, cieni ccienia tylko zobaczyłam +. Siadłam i popłakałam się, jak już doszłam do siebie poleciałam na betę. Jutro idę ją powtórzyć i za tydzień znów. Objawy? Od owu ćmienie w brzuchu, pobolewanie jak na @, ciągnięcie i kłucie w jajnikach. dwa dni przed terminem @ zaczęły mnie piersi bojeć, ale ja mam tak zawsze. W dniu @ piersi jak poobijane, cała klatka piersiowa od góry do dołu jak jeden wielki siniak, no i w tym dniu podczas porządków piersze zasłabnięcie i mdłości, oblałam się zimnym potem i musiałam poleżeć. Teraz doszła niewielka zgaga, z bety i moich wspomnień wychodzi 3 tydzień.:-) choć boję się jeszcze cieszyć, bo rok walczyliśmy (mam PCO)
 
Tuesday gratulację :* Trzymam kciuki aby wszystko było ok :) Teraz musisz dużo odpoczywać :)

U mnie nadal brak @.. To już mija 33 dc, a ostatnio miałam jak w zegarku co 27 dni.. Boję się, że to przez pracę: zaczęłam pracować przy drobiu i przez cały dzień pracuję w chłodni, a jak wyjdę na pole to upał.. Jest duża zmiana temp. Poczekam do poniedziałku. Jak dalej nie będzie @ to odwiedzę lekarza.
 
tuesday mam w sumie takie objawy jak Ty poza małym a jakże znaczacym szczegółem... WSZYSTKIE TESTY DOMOWE NEGATYWNE.
byłam u lekarza oni nie zrobia mi bety z krwi. uparli sie i koniec... musze szukac prywatnej kliniki... @ spóźnia się 9 dni... normalnie nigdy sie nie spóźniała... martwie się...
 
witam
czy bóle w dole brzucha 10 dni po owulacji to mogą być objawy już ? było celowanie w tym miesiącu akurat w owulacje i mam cichą nadzieje ale nie chce sie nakręcać bo podobno w tak wczesnym stadium nie ma objawów ?
 
Lumina różnie to bywa, niektóre kobiety czują że to już wcześniej - instynkt podobno. Można się też nieźle nawkręcać. A ból w podbrzuszu może świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka albo o zbliżającej się @ - różnie to bywa. Póki co to spokojnie poczekaj do końca cyklu.
 
reklama
Witam moje kochane kobietki postanowilam was odwiedzic ale nie bede nadrabiala bo nie jestem w stanie,napisze tylko co u mnie i mam nadzieje ze niedługo do Was wróce a wiec szukam nowej pracy teraz z Miskiem bylismy wypoczac w nszych Polskich górach miło spedzilismy czas i aktywnie.Jednym plusem tego wyjazdu było to ze nie liczyłam dc ani nie mierzyłam tempki,wogole staram sie nie przywiążywac do tego uwagi,teraz jestem jakos przed @ ale nie wiem dokładnie ile:)
woem tylko ze owu mialam dosyc pozno a co u was kochane juz tesknie za wami:)męzus nie uwiezył ze odeszłam z forum ale musialam za duzo myslalam moja psycha juz glupiala a i tak na marginesie jestem juz brunetka pozdrawiam zycze wszystkiego dobrego kochane buziaki
 
Do góry