reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Hej kochane Dziewczyny oczekujące z niecerpliwością :) Po raz pierwszy tu jestem i widzę, że panuje tu u Was sympatyczna atmosfera,więc dołączam do grona:) Z mężusiem też bardzo chcemy już fasolunie:) Czytałam wcześniejsze posty o różnych pierwszych objawach i powiem Wam, że mam podobne- biegam do toalety dość często, piersi bolą mnie strasznie (nigdy mnie tak nie bolały), szczególnie po bokach, temperaturka rano około 37,3, i taki dziwny śluz od około dwóch tygodni...Dziewczyny kochane,a ja planowany dzień nastepnego okresu mam na 19 sierpnia dopiero...Powiedzcie mi czy mogę wcześniej zrobić teścik i czy będzie wiarygodny? Bo nie wiem czy wytrzymam...
 
reklama
Hej. U mnie pięc testów się myliło. W końcu odpuściłam poczekałam dwa dni i zrobiłam ostatni jaki miałam zbunkrowany w domu - clearblue - więc +/- innego wyniku nie pokazuje i nie dopatrywałam się kreseczek, cieni ccienia tylko zobaczyłam +. Siadłam i popłakałam się, jak już doszłam do siebie poleciałam na betę. Jutro idę ją powtórzyć i za tydzień znów. Objawy? Od owu ćmienie w brzuchu, pobolewanie jak na @, ciągnięcie i kłucie w jajnikach. dwa dni przed terminem @ zaczęły mnie piersi bojeć, ale ja mam tak zawsze. W dniu @ piersi jak poobijane, cała klatka piersiowa od góry do dołu jak jeden wielki siniak, no i w tym dniu podczas porządków piersze zasłabnięcie i mdłości, oblałam się zimnym potem i musiałam poleżeć. Teraz doszła niewielka zgaga, z bety i moich wspomnień wychodzi 3 tydzień.
biggrin.gif
choć boję się jeszcze cieszyć, bo rok walczyliśmy (mam PCO)
GRATULECJE OGROMNE!! :-)
jak się czujesz? na kiedy termin masz?
 
po raz pierwszy tutaj jestem :)
od wakacji poszlismy z mężem na spontana, nic nie licząc ale tez nie zabezpieczając się. No i właśnie mam 33dc czyli @ spóźnia się 3 dni.. Nie wiem czy już sprawdzac czy poczekac jeszcze pare dni i dopiero zrobic bete..
Ale mam jakies takie wewnętrze przeczucie że to chyba to.. ;)
 
kobiety pomozcie
pamietny okres mialam 18lipca
i pozniej rem0ont nie napisalam ktorego sierpnia mialam okres ale liczac co 28dni to powinnam miec gdzies 16stego sierpnia
zrobialm 5 testwo ciazowych na wszystkich 2 grube krechy
pojechalam w sobote do lekarza a ten ze nic nie widzi w prawym jajniku jest pecherzyk 14mm w lewym nic i jakiegos plynu troche i niby moze zawczesnie kazal przyjechac 27wrzesnia
wczoraj pojechala na bete prywatnie
wyszla 246,5 mlU/ml czyli ciazy brak
co o tym myslec
 
monika ta beta wskazuje ze ciąza jest! kto ci powiedział ze ten wynik to ze nie ciąza? :szok: wynik ponizej 5mlU/ml to brak ciązy :tak: lekarz dobrze zrobil ze kazał ci przyjsc 27 bo wtedy pewnie juz bedzie cos widac, bo teraz jest za wczesnie....

betarodzinko.png

z tego wynika ze jestes kolo 3-4tc ciąży:tak: i dlatego nic lekarz nie stwierdził.
 
otoz moj wynik dokladnie przepisze
tbhcg 261,83(*)<0,5(poniżej) mlU/ml (*)- w normie
tydzien ciąży brak danych
uwagi ------------
czyli moim zdaniem jak nie okreslili tygodnia cazy i wynik w normie to brak ciazy
 
Wiesz co idz powtórz bede ale gdzies indziej jak masz możliwość :no:
mnie sie zdaje ze z takim wynikiem ciaza jest i to na pewno.
Tylko oni niewiem jak to opisali ;/ brak slow;]
 
reklama
ja powiem tak. Jesli test ciazowy sie myli to zazwyczaj na niekorzysc czyli ze jesli jestes w ciazy a nie pokaze 2. kreseczek, ale jesli zrobilas 5 testow i na kazdym wyszly 2 kreski i dodatkowo masz taki wynik beta to sadze ze na pewno jestes w ciazy z tym ze na USG bylo za wczesnie. Ja bylam u ginekologa w 7 tc i przy badaniu ginekologicznym powiedzial ze bardzo slabo wyczuwalna ciaza, ale na USG juz bylo widac. Poczekaj jeszcze troszke (przynajmniej z tydzien badz 2) i idz na badanie usg zeby potwierdzic :-) zycze szczescia
 
Do góry