reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Agusia kciukasy zaciśnięte - miałaś jakieś przeczucie? Teraz do gina i na zwolnienie - nie ma co ryzykować - dobrze radzę.
Kamia jest cudownie, nawet nie myślałam że może być tak fajnie. Oprócz tego że strasznie głośno dopomina się cyca to ok. Trochę martwi mnie moja figura i zaczynam popadać w jakąś deprechę, ale wszyscy mówią że to dopiero 2 tygodnie po porodzie i nie mogę wymagać cudów.
 
Kochana no pewnie, wrzuć na luz:-) jeśli mała jest cycowa to za moment stracisz wszystkie kg,i brzuszek się wchłonie a jeśli martwi cię szeroka pupa czy biodra czy coś w tym obszarze to pamiętaj że kości się zejdą:-) super, że tak fajnie się czujesz w roli mamy:-) bardzo się cieszę:-)
 
reklama
Agusia ja bym poszła, ale w sumie w Twojej sytuacji teraz to najlepiej żebyś już zapisała się do jakiegoś lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę. Bo czym prędzej będziesz pod kontrolą tym lepiej, w szczególności z Twoimi przejściami. A robiłaś w końcu betę?
Kamia a powiedz jak długo te kości mogą się schodzić? Cały czas pobolewa mnie spojenie łonowe, w szczególności jak za długo posiedzę lub postoję, to normalne bo już zaczynam mieć schizy że się porozchodziłam i się nie zejdę. A co u Tymka? Już duży chłopak z niego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry