reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

heh to pewnie zanim dojade to braknie :) tak robilam w tamten wtorek to byla slabiutka 2 kreska ale znikla i wczoraj i nic pusto licze na to ze jutro cos sie pokaze...
 
reklama
W sumie to nie słyszałam, że może się tak zdarzyć z tą kreseczką, która znikła. Może ma tu znaczenie czułość testu, chociaż o ile pamiętam to z każdym dniem hCG znacząco wzrasta we krwi. Nie znam się.
Nie ma co, jutro musisz zobaczyć 2 II :) W końcu takie wsparcie Staraczek do czegoś zobowiązuje Fasolkę :)
Ja będę już uciekać. Dobrej nocki wszystkim.
 
Dobry wieczór!
verte, mnie test ciążowy wyszedł rok temu chyba z 4-5 dni po terminie @ dopiero. I to byl chyba 4 z kolei, więc nic straconego.
Anulka, kwiatuszeq trzymam kciuki mocno!

Ja się zaraz zabieram za pakowanie do tego szpitala :crazy: boje się trochę. Moja gin mówiła mi, że będę tam tylko 1 dzień, ale gorzej jak jej akurat nie będzie i będą chcieli mnie zatrzymać dłużej, to się wkurzę bardzo. Ładuję sobie mp3, coby się tam nie zanudzić jutro.
Trzymajcie kciuki, chociaż ja jestem pesymistycznie nastawiona :-(
 
czesc dziewczyny ,jeste tutaj calkiem nowa!!mam synka 4 letniego i staaramy sie zmezem o drugiego bebyka !!niestety mam problemy z hormonami tzn niedoczynnosc tarczycy i chorobe hashimoto tazke nie jest łatwo ale spoznaia mi sie @ juz 7 dzien w srode bede robila test mam nadzieje ze sie uda i wszystko bedzie wpoządku!!
 
czesc dziewczyny ,jeste tutaj calkiem nowa!!mam synka 4 letniego i staaramy sie zmezem o drugiego bebyka !!niestety mam problemy z hormonami tzn niedoczynnosc tarczycy i chorobe hashimoto tazke nie jest łatwo ale spoznaia mi sie @ juz 7 dzien w srode bede robila test mam nadzieje ze sie uda i wszystko bedzie wpoządku!!

witaj i &&&& zaciskam za ciebie :):):)
 
Anula witamy i trzymamy mocno &&&&&&&&&&&& robisz jutro test?

kahaka slonce nie denerwuj sie wypuszcza CIe od razu ;p Nie wytrzymaliby z Toba dluzej niz jeden dzien :*
Daj num kom. to Ci smsa napisze :D
 
Cze Laski:DD
Zwlekłam się z wyrka żeby do Was zajrzeć:D

KAHAKA słonko nie martw się na zapas!!! Czarne myśli zostaw w domu i pomyśl że dzięki badaniom będziesz wiedziała o co chodzi.Jeżeli chcesz to też Ci moge wysłać jakąś 100 esów:DD

Anulka Kwiatuszeq Anula &&&&&&&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&&&&&&&&&&

Achh a ja postaram się jutro walnąć koffe z rana i ogarnąć chate bo już nie wygląda:))


 
reklama
Do góry