reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witajcie dziewczyny. My wrócilismy do domu. Jestem padnieta i po prostu wnerwiona na wszystko. Chłopakom sie zbiera i tyle. Boli mnie glowa i brzuch i szyja. Wrrrrr
zuzu dzis tez zwróciłam uwagę na brak łuny nad cmentarzami...
kahaka powodzonka w szpitalu
Za resztę dziewczyn&&&&&&&&&&&&&&

u mnie nadal brak objawów, zaczynam wątpić czy jestem w ciąży................
 
reklama
Wisieńka zrob bete i nie marudz... kurcze tak sie cieszylam ze mamy 2 marudy mniej bo za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki po zobaczeniu II kresek zamienia sie w najszczesliwsze babeczki na swiecie a tak widze ze marudzenie bedzie do samego porodu! Potem 3 dni wolnego jak bedziecie rodzic a potem znowu marudzenie.... ehhh kobitki :p

Dobranoc babeczki, ide w kime do mojego K .... a mozeby go tak ..... ale mam grzeszne mysli :D

ps. kahaka chyba masz racje z ta miloscia... moj tez jakis taki zaslepiony totalnie... tyle lasek wokol a on na mnie sie gapi jakbym ciagle cos miala na buzi ;)
 
Kahaka, nie ma się przecież czym martwic, najważniejsze że Cie przebadają, a czy dzień w tą czy w tamtą to wiesz.. Będziemy tęsknić oczywiście :)

Wisienka, nie przesadzaj [ tak miewa moja córa :D ], to ze jeszcze nie ma objawów o niczym nie świadczy :) Ciąża to ciąża a nie choroba, ciesz się kochana :)

Za testujące trzymam kciukasy oczywiście i chwalić się tu po kolei testami. Fajnie by było jakby po Zuzu poleciało ładnie i wszystkie byśmy zaciążyły :)

Ja dzielnie czekam jednak na owulkę, szyja się przygotowuje, śluzik mam o dziwo bez wspomagaczy ładny.. i już lekkie bóle, tylko ta tempka jakaś nie taka. Jutro robie ten test, zobaczymy :)

A teraz kolorowych życzę i nie tylko ;]
 
kahaka kochanie, jak jeszcze nie jest za pozno, to tez poprosze numerek na priv, zasypie Cie smsami, jeszcze nas bedziesz mialam dosc :-p buzka i zobaczysz, wszystk osie ulozy, a jak bedziesz miala wyniki, to gin bedzie wiedzial co dalej z Toba zrobic :-p

my dopiero do odmu wrocilismy, padam

dobrej nocki :* i tzrymam &&&&&&&&&&&&&& za testujace i robiace betki :tak:
 
WItajcie my posiedzielismy u rodzicow i teraz już leze w łóżku z mezem ale już zasypiam jutro rano ide zrobić betę nawet Maz idzie że mną a wyniki koło 18 pewnie i na pewno napisze. A propo marudzenia . . . . . no po to tv jesteśmy my gadamy a wy nas . . . . :-) i tak byscie miały nudno bez nas :-) kochane no trzymam &&&&&&&&&&&&&&& za resztę a propo jajników to mnie bolały i do dziś bolą objawów nie mam zbytnio tylko brzuch i zapachy Narazie nie mam mdłości i mam nadzieję że nie będzie bo chce pracować do 8mc Cmok i oby jutro były nowe fasolki
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczynki za wsparcie!
Ja nawet jeszcze się nie spakowałam, za jakąś godzinkę jedziemy
Niestety nie będę tam mieć internetu, więc nie rozpisujcie się :-p Dziewczyny będą mnie zresztą informować na bieżąco hehe.
Anulka trzymam kciuki!
LILITH do dzieła!

Buziaki, będę tęsknić
 
Witajcie Kahaka wszystko bedzie dobrze:)trzymam kciuki kochana...
Zuzu kciukasy za ciebie bo ja robilam test i nic wiec na bete nie ide...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam dziewczyny. Wleciałam przed praca i juz musze biec dalej.Beste zrobie jak mi każe gin bo ja w nie wierzę w to badanie jako potwierdzenie jakści ciązy. Beta rosła dziewczynie z Bb przy pustym jaju płodowym... Dla mnie potwierdzeniem, że jest dobrze jest bijące serduszko na USG.
Kahaka trzymam &&&&&&&&&&, wszystko będzie dobrze i nawet się nie obejzysz jak wrócisz do domku.
zuzu &&&&&&
baj baj dziewczyny
 
reklama
milego dnia kochane :*
kahaka, bedziemy cie na biezaco informowac i trzyma j sie kochanie :*

lilith teraz ja marudze, nic nie rozumiem, sluz mam dopiero dzisiaj, temp. niby troche spadla, ale szyjka jakby juz po... looknij do mnie
 
Do góry