reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Witam się po wczorajszej nieobecności :)
Nadrabiania widzę mam sporo, tyle napisałyście.
U mnie coś nie tak w tym cyklu, więc go sobie odpuszczam, temp. mi od 2 dni rośnie i juz mam na wyższych, zupełnie nie wiem o co chodzi z w tym cyklu :D więc teraz będę myślała o tym by się szybko skończył.. przytulanek też nie ma, bo ja ciągle zmęczona wieczorami i usypiam na stojąco.. nie czuję się chora, więc nie wiem co to..
Dziś kupa roboty mnie czeka, więc pewnie znowu rzadko będę zaglądać..

 
Dzień dobry :-D
No LILITH, to ciekawie u Ciebie...Owu postanowiła sobie wcześniej przyjść widocznie.
zuzu, Wisienka, uważajcie na siebie ciężaróweczki
My już cmentarze obskoczyliśmy, teraz u teściów jesteśmy, a potem jeszcze do mojej babci musimy wpaść. Będę wieczorem. Buziaki!
 
Anulka, niestety nie pomogę.. niektóre mają tak na @ a inne w ciąży.. kciuki nadal zaciśnięte, jutro testujesz??

Kahaka, ale nie miałam aż tak typowych dla siebie bóli.. później sprawdzę po szyjce :)

Ja już wysprzątałam co się dało na te warunki i niedługo do sklepu się zbieram ..
 
Witam wszystkie!my juz rano obskoczylismy cmentarz, teraz razem gotujemy obiadek i czekamy na tesciowa.dzis 6 dzien cyklu i ochotka na sexik nam wzrasta, w sumie to mielismy 2 tyg. przerwy, tak sie zajechalismy w ostatnim cyklu, ze az mielismy dosc.teraz powiedzielismy sobie, ze to nasz miesiac na ciazenie i innej opcji nie ma.zaczelam dzis znow mierzyc temp. narazie 36,7, czyli podobnie jak w ostatnim cyklu.
 
Anulka u Ciebie wciaz jest szansa. cos czuje ze Ci sie udalo. trzymam kciuki.mnie przed miesiaczka nigdy nie bola jajniki, tylko podbrzusze.a jak u Ciebie jest zwykle?
 
reklama
Kacha nigdy nie mialam boli jajnikow czy brzucha ...
Lilith tak jutro testuje a na betke to sie naczczo idzie??bo juz nie pamietam
 
Do góry