reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam koje kochane staraczki, u mnie tez jakis dziwny bol brzucha, w zeszłym miesiacu tez mialam ale nie tak bardzo chyba ze jakas infekcja sie wdziera.
Kacha10 jak sie udało to bede Cie po stopach calowac bo twoje rady sa super.Temp tez ciagle mam wysoka a wieczorem to wogole podchodzi nawet do 37,6 raz nawet prawie 38 było ale to byłam bardzo zmeczona ale rano tez jest np 37,2-37,4roznie,dzis w nocy 4razy byłam w wc na dodatek jak wracam to sie czuje jakbym wstrzymywala nie wiem jak długo mocz.Brzuch boli mnie tak po bokach nad wzgorkiem łonowym a szyjka miekka ale ciasno no i sluzu tez sporo ale sie nie nakrecam za bardzo.Ciekawe kiedy 2 przyjdzie czy w pt czy uz w czw bo oststnio roznie bywalo.Całuje Was
 
reklama
Witam dziewczyny, ja tak jak zapowiadałam zrobiłam dziś test. Niestety wynik negatywny :( Rozczarowana jestem bo miałam nadzieję, że się uda. Nawet cienia cienia drugiej kreseczki nie było...
Cóż, czekam bo ani nie widać @ ani kreseczki.
Mam pytanko, jestem tu od niedawna i czasem się trochę gubię we wpisach. Robiła któraś ze Staraczek test 1 dzień po terminie spodziewanej @ i wyszedł negatywny, a później okazało się, że jednak ciąża?
 
Świąteczne dzieńdobry :)
My też dziś cały dzień na cmentarzu, później zrobiliśmy sobie cudny spacer nad Wisłą. Mały szlalał w ogromych zaspach z liści:-) no i teraz śpi juz ponad trzecią godzinę... Także w domu cisza, bo mój M. też padł ;)
Verte, z tego co czytałam u innych dziewczyn czasem się zdarzało że testy nie wychodziły a one były w ciąży... Wiec jak nie dostaniesz @ to może zrób jeszcze raz teścik za dzień lub dwa. No i osławiona betka też by dała odpowiedź tak już na 100%.
Kwiatuszekq, Anulka - no u Was też się zapowiada ciekawie... Trzymam &&&&&&&& żeby to było TO:tak:
Anulka, betki nie trzeba robić na czczo, i można ją zrobić o każdej porze dnia.
Mononoke, Kahaka i Katty ale zrobiłyście nam halloween:-D no, no,no :rolleyes:
 
verte jesli nie ma @ to jest jeszcze szansa. Ponoc niektorym dziewczynom test wychodzil bardzo pozno :) Nawet ahaka ostatnio wspominala ze dopiero n-ty test z olei jej wyszedl.

Dziewczyny normalnie zalamka, nie dosc ze jestem przeziebiona to mi sie jeszcze chyba zimno na wardze zaczyna robic.... pfffffffffffff
 
Mononoke, to leć do apteki i kup sobie maść na to zimno, jak szybko zadziałasz to wielkie nie będzie i szybko sobie pójdzie.

Mężuś zaraz wraca, potrawka się robi, pachnie pięknie.. mam dziś świetny humorek :)
 
Dzięki za odp dziewczyny. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać. W poprzedniej ciąży miałam bladą krechę jakieś 4-5dni po terminie @. Byłam cierpliwsza z tym testowaniem :)

U mnie właśnie gołąbki dochodzą. Już nie mogę się doczekać.
 
verte daj jednego uwielbiam hehe mnie dzis nalecialo na sos z pieczarek i oczywiscie zrobilam:)
no ja tez jestem po terminie @ i nic wczoraj jutro robie kolejny tescior...
a ja jutro na urodzinki meza zaserwuje mu lazanie bo mowil ze chodzi za nim :) fajnie tez by bylo jak by byly 2 krechy to mialabym najlepsza niespodzianke dla niego :) trzymajcie wszystkie kciukasy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mononoke, to leć do apteki i kup sobie maść na to zimno, jak szybko zadziałasz to wielkie nie będzie i szybko sobie pójdzie.


Lilith kochana ja mieszkam na koncu swiata :D Tutaj nie ma apteki ;p Tzn jest punkt apteczny czynny kilka dni w tygodniu ;p Najblizsza apteka jest w miasteczku 15km dalej ale mi sie strasznie nie chce jechac:/ Posmarowalam sobie amolem, na noc posmaruje pasta do zebow, ja nawet nie jestem na 100% pewna czy to zimno bo nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam, ale mama wczoraj mowila ze jej sie cos chyba robilo a dzisiaj na papa w policzka mi buzi dala... kto wie.
Z cukru nie jestem, nie rozpuszcze sie chyba ;p
Ide sie leczyc rumiankiem ;p
BUzia:*
 
reklama
Anulka na gołąbki zapraszam do Łodzi :)
Jutro kolejny teścior, czyli robiłaś już jakiś, kiedy?
A jeśli chodzi o kciukasy to moich możesz być pewna.
 
Do góry