reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
ja kochane dzwonie do swojego gina moze mi sie uda w czwartek na wizyte sie zalapac bede wiedziec co i jak ...

A @ jak nie bylo tak nie ma...dzis test nie wyszedl:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny mam na imie Anka i tez staram sie o brzdaca ponad 3 latka teraz jestem na clo i bede testowac tak 10 listopada wiec mam pytanko czy ktoras z was miala jakies wczesne objawy? dodam ze raz juz bylam w ciazy ale niestety bylo to puste jajao płodowe. Pozdrawiam serdecznie
 
Hej laseczki dzis cała noc nie spałam mialam takie straszne sny ze balam sie normalnie oczy zamknac a na dodatek tak mocno mnie bolał brzuch teraz juz mniej ale tez boli.Fakt wieczorem zjadłam u tesciowej bigosik ale jajniki nie bola od bigosu:)Dzistemp 37,1.Chyba za bardzo juz sie nakrecam.Dziekuje wam za kciukasy.Na dodatek mam zaparcia.Nie wiem jak wytrzymam do pt juz dzis mnie kusiłtest ale przeciez to za wczesnie.Buziaki miłego dnia
 
reklama
Cześć Laski:)) Witam nową staraczke:)
Kahaka czekamy na Ciebie!!
Kwiatuszek margerita ma racje a bete robi się z krwi:D&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
U mnie mdłości poszły precz ale siły jeszcze nie wróciły:/
Anulka trzeba było bete zrobić,mam nadzieje że gin przekaże Ci dobre wieści&&&&&&&&&&&&&&&&
Wisienka więcej optymizmu!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry