reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ostatnia @ miałam 1.05 uzywałam test owu od 10 dnia tego dnia były przytulanki i 4 dni pozniej tez 23.05 robiłam kolejny test owu i pokazał mi 2 krechy wg obliczen okres powinien byc wczoraj nie ma go czy test ciążowy juz wykaże mi ciąże?
 
reklama
MARY-BETH- tule Cie slonko mocno i wiem ze Ci smutno:sorry2:ale prosze-poczestuj sie czekoladką na poprawe samopoczucia i juz za kilka dni znow bedzie czas plodny i podzialacie:tak:;-)glowa do gory. bedziesz miala dzidziusia-mama Ci to mowi:tak::-)
 
MARY-BETH- tule Cie slonko mocno i wiem ze Ci smutno:sorry2:ale prosze-poczestuj sie czekoladką na poprawe samopoczucia i juz za kilka dni znow bedzie czas plodny i podzialacie:tak:;-)glowa do gory. bedziesz miala dzidziusia-mama Ci to mowi:tak::-)
mama05 dziękuję Ci! :happy: Ty naprawdę potrafisz dodać otuchy! :-)
Ale... do tego wszystkiego byłam u dermatologa, bo borykam się już dłuższy czas z cerą i chciałam ją w końcu wyleczyć. No to mam... dostałam antybiotyk i w trakcie tej kuracji nie mogę być w ciąży ani sie o nią starać (może ktoś kojarzy Tetralysal)... :realmad::no2::errr::errr: Ojej... Już sama nie wiem... Ważniejsza ładna buźka czy pragnienie posiadania maleństwa... Niby kuracja potrwałaby ok. 2 miesiące i świat się nie zawali... Ale... :eek:
 
MARY-BETH- oj to musisz pomyśleć i sie zastanowic ...czesto ciąża ladnie leczy rozne zmiany na twarzy...a z drugiej str to "tylko" 2 m-ce i bedziesz mogla znow sie starac..a nazwa leku nic mi nie mowi:no:dobrze,ze lekarz Cie uprzedzial,ze nie mozna go brac gdy sie staracie:tak:

a wogole to skoro sie starasz to zapraszam Cie dnas na wątek zostać mama w 2011 -jest tam sporo dziewczy w roznym wieku ,pomagamy sobie i jest si:tak:;-)zapraszam i tam czesto czestujemy czekoladką czy przytulamy jak ktoraś ma dól..
 
MARY-BETH- oj to musisz pomyśleć i sie zastanowic ...czesto ciąża ladnie leczy rozne zmiany na twarzy...a z drugiej str to "tylko" 2 m-ce i bedziesz mogla znow sie starac..a nazwa leku nic mi nie mowi:no:dobrze,ze lekarz Cie uprzedzial,ze nie mozna go brac gdy sie staracie:tak:

a wogole to skoro sie starasz to zapraszam Cie dnas na wątek zostać mama w 2011 -jest tam sporo dziewczy w roznym wieku ,pomagamy sobie i jest si:tak:;-)zapraszam i tam czesto czestujemy czekoladką czy przytulamy jak ktoraś ma dól..
Dziękuję Ci bardzo! :-):-) Na forum staraczek na 2011 rok już zajrzałam. :-) Jeju, jak to pomaga! Dziękuję!
Co do odłożenia starań - chyba masz rację. Chyba nie ma co odkładać, tym bardziej, że te "cudowne" dermatologiczne kuracje mało dają - trujesz się antybiotykami przez kilka tygodni i jest super, a gdy przerwiesz wszystko wraca do "normy"... Nie ma co opóźniać starań... ;-)
Buziaki!
 
hej dziewczyny jestem tu nowa i mam pytanie a mianowicie bylam w zeszly czwartek u gin czyli 27 maja robilam profilaktyczne badania i lekarka na mowila mnie jeszcze na odplatne usg do pochwowe by sprawdzic czy wszystko w porzadku wsumie sie zgodzilam i jak wlaczyla usg to mowi do mnie ze jestem w ciazy ja ze to nie mozliwe o 8 maja zaczal mi sie okres no ale ona mowi w takim razie mam czekac do 8 czerwca i pozniej sie zobaczy jak przyszlam do domu wykonalam test ale wyszedl negatywny wykonalam ich juz 5 bo szczeze chcialabym byc w ciazy choc sie nie staralismy moje pytanie jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy skoro testy wychodza negatywnie i jak wczesnie mozna zobaczyc ciaze na usg bo z moich obliczeni wyniklo ze to byla 5 dniowa a to wydaje mi sie nie mozliwe z gory dziekuje
 
Dziewczyny, odebrałam wynik. Beta hcg na poziomie 4211, tak więc wygląda mi to na 5 tydzień. Ale jestem podekscytowana. Wczoraj zrobiłam jeszcze 2 testy, tym razem z porannego moczu, czyli w sumie sześć :-D Teraz już jestem spokojna i wierzę, że tam pod moim serduchem zaczęły się dziać "Wielkie Rzeczy" - mały cud.

Martusia 0904, wydaje mi się jednak mało prawdopodobne, żeby lekarz mógł zobaczyć tak wczesną ciąże. Testy ciążowe, fakt nie muszą jeszcze nic pokazać. Zrób beta hcg i będziesz miała jasność. Daj znać, jak już będziesz coś wiedziała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Natasza1981 gratuluję:-)
martusia0904 to raczej niemożliwe. Jak byłam u ginekologa to mi powiedział, że nie może wykryć 10-dniowej ciąży (choć według moich obliczeń powinna wtedy być około 21-dniowa). Testy domowe nie zawsze dają prawdziwy wynik.
 
reklama
Do góry