reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ada123, mary-beth baardzoo dziękuje za gratulacje. Życzę, żebyście i Wy niedługo zobaczyły cudne 2 krechy. Dziewczyny, zresztą każdej z Was życzę. Wiem jak to jest czekać i żyć nadzieją, że może jednak teraz się udało.
 
reklama
Cześć dziewczyny mam probem mierze temperature utrzymuje mi sie 37,7 mniej więcej cykle miałam regularne 41 dni 2 czerwca miałam dostać miesiączke przeważnie wsztystko mnie boli i wogóle a teraz nic dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny jedyne co u mnie jest to ta tempka i dość często chodze siusiu niewiem co mam myśleć w około 20 dniu cyklu wystąpiło u mnie 2 dniowe plamienie jasno różowe nawet nie krwiste pomóżcie co ja mam myśleć aż boje sie myśleć o wizycie u lekarza myslałam że na tescie wyjdzie ta druga upragniona kreska sama iewiem czy test może nie wykazać jeszcze ciąży zakupiłam Quick test poradzcie mi ;((((( pozdrawiam
 
miałyście kiedyś taka wizytę u lekarza że pan dr was wyrzucił? ja dziś to przeżyłam u ginekologa, byłam z męzem a on chciał nagrac jak dziecku serce bije na kom i facet się wsiekł i nas wygonił :/ nie rozumiem :/
 
miałyście kiedyś taka wizytę u lekarza że pan dr was wyrzucił? ja dziś to przeżyłam u ginekologa, byłam z męzem a on chciał nagrac jak dziecku serce bije na kom i facet się wsiekł i nas wygonił :/ nie rozumiem :/

no chyba żartujesz?????????????ja bym na takiego skargę złozyła,że Was tak potraktował i Cię zdenerwował,a przy okazji dzidziusia:wściekła/y::wściekła/y:.mógł chociaż powiedzieć,że nie lubi,jak ktoś nagrywa telefonem,ale nie od razu wyrzucać!w głowie się nie mieści:szok::wściekła/y:.tulę i pozdrawiam!
 
sami bylismy w szoku, ale i tak miałam go zmienić, jak do niego zadzwoniłam że cos nie tak chyba jest z dzidzi że prosze o wizytę to okreslił potem moją prośbę jako jęczenie, wiec nie czekając już umówiłam się do innego lekarza :p ale dzięki za wsparcie!
 
Witam

Przydało by się odświeżyć troszkę ten wątek, bo albo tu nikt nie zagląda albo brak już spodziewających się fasolki.

Ja osobiście czekam na efekt mojej przyjemnej pracy:-)
objawów jak na razie brak:-(,nie wiem kiedy mam sie ich spodziewać, ale z tego co czytam u każdej z nas jest inaczej, mój termin (nie)spodziewanej @ jakoś 21 czerwiec.

Czytam ten wątek od początku i troszkę mi jeszcze zostało, a póki co jeśli są dziewczyny oczekujące jak jak, myślę, że warto napisać dla innych.
 
Cześć
Fajnie, że odświeżyłaś ten wątek. Zawsze tylko czytałam, ale dzisiaj odważyłam się napisać.
Ja już się staram z mężem czwarty miesiąc, ale na razie nic. Próbujemy dalej. Na efekty czekam do 19 czerwca. Mam nadzieje, że @ nie przyjdzie :biggrin2:
 
reklama
Do góry