reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
U mnie dzis 31 dzien cyklu okresu nie ma a brzuch i jajniki bola tak jak zazwyczaj w poczatkowych dniach okresu.co wy na To?
Dodam tylko ze wczoraj z samego rana mialam malutkie plamienie doslownie kilka kropli i od tamtej chwili juz nic..

Ja jak byłam w ciąży z moją córcią to tez mnie wszystko napitalało tak jak na @, a palmienie może wskazywać na to że Fasolka się mości. A jakiej długości masz normalnie cykle:confused:

Zrób teścik i daj znać - Pozdrawiam i trzymam kciuki

bardzo mocno:-):-):-):-)
 
cykle niestety nieregularne ale nie byly dluzsze niz 30 dni
dzis 32 dzien cyklu @ ani sladu wiec zrobilam przed chwilka test i jedna krecha:(nic juz z tego nie rozumiem:(
 
Dopiero miałaś plamienia, może to świadczyć o zagnieżdżeniu się zarodka :tak:, poczekaj tydz, jeśli nie dostaniesz @ wykonaj test lub idź zrób betę. Ja też tak miałam test negatywny a beta pozytywna :tak:
 
Cześć Dziewczyny:)Jestem tu pierwszy raz i mam ten sam problem co wy starnia się o dzidzię:-)Już tyle cykli staramy sie z mężem i nic , ale teraz zauważyłam ja jak i mój mąż to potwierdził że od paru dni mam zaciemnione wargo sromowe mniejsze przyznaje ze nigdy tego nie miałam:no:Oczywiście niewiem co o tym mysleć @ mam dostac 28 sierpnia chociaz nie zdziwie się jak sie spóźni bo niestety nie mam regularnych cykli:(Pomózcie doradźcie coś z testem nie chce wyskakiwac bo już popadam w rutynę. czy ktoś miała tak kiedyś z tymi wargami??
 
Cześć Dziewczyny:)Jestem tu pierwszy raz i mam ten sam problem co wy starnia się o dzidzię:-)Już tyle cykli staramy sie z mężem i nic , ale teraz zauważyłam ja jak i mój mąż to potwierdził że od paru dni mam zaciemnione wargo sromowe mniejsze przyznaje ze nigdy tego nie miałam:no:Oczywiście niewiem co o tym mysleć @ mam dostac 28 sierpnia chociaz nie zdziwie się jak sie spóźni bo niestety nie mam regularnych cykli:(Pomózcie doradźcie coś z testem nie chce wyskakiwac bo już popadam w rutynę. czy ktoś miała tak kiedyś z tymi wargami??

No to myślę że po cichu mogę Wam pogratulować :-):-):-), zaciemnione wargi to jeden z objawów ciaży
 
reklama
Dzieki za te miłe słowa...ale jakoś nie bardzo mi do usmiechu ...boję się cieszyć:szok:tak bardzo chciałbym miec takiego małego skarbka, ale wy chyba najlepiej wicie że z tym to nie jest tak łatwo!!Fakt przez cały prawie ten cykl ciągle pobolewa i pokłuwa mnie podbrzusze..ale wiecie to może byc trobiel lub coś innego...ale wicie co dwa i pół tygodnia temu w niedzielę pierwszy raz miałam nagle takie straszne skurcze i prądy bolące w podbrzuszu ze nie wiedziałam jak sie nazywam...goscie siedzieli przy stole i nie wiedzieli co mi jest trwało to moze ze dwie minuty ale było straszne ..potem pare dni później o 3 rano było to samo ...niewiem czy to ma jakiś zwiżek z ciąża i czy to mogą być jeje objawy bo nie czytałam o tym nigdzie i niewiem czego moze to być przyczyną....duży znak zapytania dla mnie niewiem co mysleć ....????lady21 badź dobrej mysli poczekaj tak jak ci radza dziewczyny na test może jeszcze za wsześniej:)))
 
Do góry