reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Mmmmm....
Ciekawie się zapowiada :tak:

Spadam na razie bo jestem w pracy i tak troszkę z ukrycia podczytuję co i jak żeby zaległości nie miec za dużych bo tu to się rozwijają wszyscy hehehh:-D

Może jeszcze cos skrobnę po drodze a tymczasem Miłego dzionka Kochane!
Uważaj, żeby Cię nie ścignęli za to podglądanie BB:-p:-D
Miłego dnia!!:-)
 
reklama
Witaj gaba82 :-)

Będzie kiedyś jeszcze lepiej. Musimy w to tylko wierzyć i się nie załamywać. Wiem że czasem trudno powstrzymac łezki, ale trza być twardym, dla tej fasolki trzeba być twardym i się nie poddawać:happy:
 
Witam się z rańca;-)

U mnie oki, tempka 36,65 więc na spokojnie wypatruje @. M gwałce dzien w dzień tak dla zasady bo niedługo @ i trzeba będzie trochę odpocząc:-p Ale po @ jedziemy na ostro i aż do skutku:-D:-D


hehe:p dobrze, ze chociaz w tym staraniu sie i dzidzie, to jak sie ja robi :-p:-p jest takie przyjemne...:-D:-D:-D:-D
 
Czesc Kobitki! Pamietacie moje przygody z testami owu? :-) Jednak cos w tym bylo, bo 26go test ciazowy wyszedl mi pozytywnie:-D. Zrobilam drugi popoludniu i te pozytywny, ale bylo mi malo wiec kuplam trzeci innej firmy i oczywiscie pozytywny. Dzisiaj rano z polecenia pana doktora zrobilam Betke i progesteron. O 15:30 wyniki. Nie dociera to jeszcze do mnie. Pierwsze objawy to nocne skorcze brzucha (jak na @) i dzisiaj od rana bol krzyza. :tak:
pozdrawiam Goraco!
 
Czesc Kobitki! Pamietacie moje przygody z testami owu? :-) Jednak cos w tym bylo, bo 26go test ciazowy wyszedl mi pozytywnie:-D. Zrobilam drugi popoludniu i te pozytywny, ale bylo mi malo wiec kuplam trzeci innej firmy i oczywiscie pozytywny. Dzisiaj rano z polecenia pana doktora zrobilam Betke i progesteron. O 15:30 wyniki. Nie dociera to jeszcze do mnie. Pierwsze objawy to nocne skorcze brzucha (jak na @) i dzisiaj od rana bol krzyza. :tak:
pozdrawiam Goraco!

Gratulacje Kochana!! :-)
Trzymaj się cieplutko i zdrowo! Niech to słodkie maleństwo rośnie w Tobie ładnie :-)
Dbaj o siebie! Niech TŻ Cię na rękach nosi i nie pozwala wysilać za mocno :-D
 
hehe:p dobrze, ze chociaz w tym staraniu sie i dzidzie, to jak sie ja robi :-p:-p jest takie przyjemne...:-D:-D:-D:-D
Jasne, że przyjemne:-p:-D:-D:-D:-D

Dzięki:tak:
Ja dziś mam 24 dc i może teraz się uda:-)
Trzymam kciuki Kochana!!

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: a się z Was uśmiałam!!!!
Poczekaj Ty, poczekaj:-p Ja Ci się pośmieję z koleżanek;-):-D:-D:-D

Czesc Kobitki! Pamietacie moje przygody z testami owu? :-) Jednak cos w tym bylo, bo 26go test ciazowy wyszedl mi pozytywnie:-D. Zrobilam drugi popoludniu i te pozytywny, ale bylo mi malo wiec kuplam trzeci innej firmy i oczywiscie pozytywny. Dzisiaj rano z polecenia pana doktora zrobilam Betke i progesteron. O 15:30 wyniki. Nie dociera to jeszcze do mnie. Pierwsze objawy to nocne skorcze brzucha (jak na @) i dzisiaj od rana bol krzyza. :tak:
pozdrawiam Goraco!
Gratulacje Kochana!!!! Dbaj o tą waszą latorośl!!:tak:Zdrowej i cudownej Fasoleczki życzę:-)
 
reklama
Dzieki Kochane!
Dla mnie to jakas abstrakcja.. Nie dociera do mnie ze moge miec kijanke w brzuchu.. W dodatku te bole, ciagle sie martwie ze przyjdzie jednak @...

My, kobiety, to jestemy jednak dziwne istoty.. Bez zamartwiania sie chyba ciezko byloby nam zyc.. :-D Maz sie smieje ze nawet jak bede miala wielki brzuchol to dalej bede chodzic i narzekac ze to napewno tylko wzdecie! :)

Napisze jak odbiore wyniki. :tak::tak:
 
Do góry