reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Za pięc dni ma przyjśc @... nie chcę się nakręcac, może jakieś choróbsko mnie łapie;-):-D

no a ja juz zgupiałam, jestem całkowicie zdezorientowana:shocked2:
temp o ktorej juz pisałam dzisiaj znowu byla nizsza. ale boli mnie teraz prawy jajnik:baffled:, az nogi mnie bola... i to tak jak podczas @ i mdli mnie...:szok:
 
reklama
no a ja juz zgupiałam, jestem całkowicie zdezorientowana:shocked2:
temp o ktorej juz pisałam dzisiaj znowu byla nizsza. ale boli mnie teraz prawy jajnik:baffled:, az nogi mnie bola... i to tak jak podczas @ i mdli mnie...:szok:

Podobno przed @ lub w dzień przyjścia @ spada tempka.. ale moze u Ciebie inaczej będzie. A mdlic też mnie w poprzednim cyklu mdliło i miałam zawroty głowy i cycuchy bolały a i tak @ była. Więc to nie ma reguły na objawy.:tak:
 
no własnie, ehh, kazda kobieta jest inna i kazdy cykl jest inny. nie ma co nakrecac sie, ale nie ma tez co sie poddawac :)
 
dla mnie temperaturka wogole nie jest miarodajna...ostatnio bylam wrecz pewna...bo przeciez ladnie rosla codziennie o kreske ..dwie i nawet w dniu byla 37,7...jak dostalam bylam w ciezkim szoku...:confused:

teraz to czuje sie bardziej na @ niz na cize...bo wieczorem od owulki pobolewa mnie krzyz i jajniki...do tego bola brodawki..cycuchy swedza...wiec czekam...jeszcze 3-4 dni...aa i mam mnostwo sluuzu..az czuje taki dyskomfort:shocked2:
 
My z M juz po obiadku:-D Teraz śmigam poleżec na sofce:tak:
Co do tempki... to ja dziś tylko zmierzyłam tak dla orientacji.. byłam pewna, że będzie 36,6 a tu taka niespodzianka.. pierwszy raz tak mam. Może wczesniej nie mialam owólacji, nie wiem.

No ja żadnych objawów nie mam:baffled: więc @ na bank:-D
 
My z M juz po obiadku:-D Teraz śmigam poleżec na sofce:tak:
Co do tempki... to ja dziś tylko zmierzyłam tak dla orientacji.. byłam pewna, że będzie 36,6 a tu taka niespodzianka.. pierwszy raz tak mam. Może wczesniej nie mialam owólacji, nie wiem.

No ja żadnych objawów nie mam:baffled: więc @ na bank:-D

niekoniecznie ma się objawy :) przecież każda kobietka jest inna :)

eh, ja oczywiście dziś punkt 14 udałam sie na drzemke.. i tak już jest od tygodnia że zawsze po południu nie mogę wytrzymac i muszę się zdrzemnąć chociaż na pół godzinki..
 
niekoniecznie ma się objawy :) przecież każda kobietka jest inna :)

eh, ja oczywiście dziś punkt 14 udałam sie na drzemke.. i tak już jest od tygodnia że zawsze po południu nie mogę wytrzymac i muszę się zdrzemnąć chociaż na pół godzinki..


mam to samo. a strasznie nie lubiłam spac popoludniami, a teraz to czesc mojego dnia:blink:
 
reklama
Do góry