reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
ehhh, nie badz taka pesymistka :* kiedys sie uda:* jezeli nie w tym cyklu to znaczy ze maluszek nie jest jeszcze gotowy na zamieszkanie w brzuszku, sa nastepne cykle
radze wszystkim, a sama to wszystko przezywam
buziaki ja juz sie klade wiec tez dobranoc wszytskim :*
 
ehhh, nie badz taka pesymistka :* kiedys sie uda:* jezeli nie w tym cyklu to znaczy ze maluszek nie jest jeszcze gotowy na zamieszkanie w brzuszku, sa nastepne cykle
radze wszystkim, a sama to wszystko przezywam
buziaki ja juz sie klade wiec tez dobranoc wszytskim :*

nie jestem pesymistką.. po prostu dzis mam taki nastrój że szkoda gadać..

Też juz idę spać, dobranoc :*:*:*
Dobranoc Kobietki:-)
 
ja chyba zatestuje w dzień matki.. kurcze, bo nie wytrzymam dłużej.. eh.. kupiłam dziś taki test co już po kilku dniach wykrywa ciąże.. ale chyba to był zły pomysł.. ;/ masakra :(:(:( znów mi się humor pogorszył :( boję się.. najwyżej zatestuje 26, i powtórzę później znowu.. ale to chyba sensu nie ma :( ja juz nie wiem..

kurcze, mam prawie 38 stopni temperatury.. to chyba niedobrze :(

mam te same dylematy...powinnam zatestowac 27-28...ale korci mnie by tak w dzien matki..a drugi powod wracam od rodzicow z wakacji do siebie..wiec fajnie byloby na koniec "sprzedac" im takiego news-a:-D- jakby sie udalo;-)

u mnie tylko ten czasem nachodzacy bol jak na@...klujace ..swedzace lekko cycuszki i ciutke wieksze...a juz 3 wieczor boli mnie krzyz!..jak teraz..zwalam to na przeciazenie..przedzwiganie:dry:...ale co do drzemek- u mnie wrecz przeciwnie- MOGE GORY PRZENOSIC!:-D
 
Witam Was :)
Niemam miesiaczki od 1,5 tyg
od ok 3 bola mnie piersi, czesto biegam siusiu,teraz sie smieje zaraz moge plakac, brzuszek boli jak na @ ale nigdy tak długo sie niespozniał :)
Moze jutro zrobimy test ale jesteśmy z chłopakiem dobrej myśli :):):)
 
dzień dobry dziewczyny :)

i jak tam nastrój dzien przed testowaniem ??? bo u mnie bleehhh spać mi się chce a do pracy trzeba iść ... nic to - jakoś śniły mi się II więc obudziłam się i pomyślałam = to nic z tego nie będzei w tym miesiącu ...'

no ale do jutra -i tak nie wiem czy się odważę ...
 
reklama
Witajcie!
U mnie tempka z rana: 36,6 więc dupa zbita z Fasolki..
Zaczynamy z M od czerwca..:-p Trzymam za Was dziewczyny kciuki oby na teścikach pojawiły się dwie kreseczki:tak::-)
 
Do góry