reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Aaa no i mam jeszcze jeden dziwny objaw nie wiem czy może on być związany z ciąża ciężko mi się oddycha - takie czegoś nie miałam nigdy... Jeśli chodzi o senność, zmęczenie też to mam ale może być spowodowane pracą nie wyspaniem więc nie traktuję to jaki typowy objaw.. nie wiem poradzcie coś :)
 
reklama
Hej hej dziewczynki, a wiec ja nadal nic nie wiem... bylam dzisiaj zrobic bete ale wyniki bede miala dopiero w czwartek. Jestem zagranica i takie testy sa refundowane, ale niestety trzeba na nie poczekac... A co do objawow... :no: Bardziej nasilone bole brzucha, chociaz dziwne, niby jak przy okresie, ale jednak troche inne, ehh nie wiem sama... Jutro lece do apteki po kolejny test bo do czwartku chyba zbzikuje. :szok:To juz 42 dzien cyklu! Rozne mysle przechodza przez glowe. Lepsze i gorsze.... Troszke jeszcze za wczesnie na dzidziusia, ale jesli chce juz sie teraz pojawic to bedzie very welcome:):-D
 
hejka
u mnie dzis 32 dc, milion testów negatywnych, jutro odbieram bete, okresu brak, ciagnie mnie w jajnikach, juz nie wiem co myslec.....
pozdrawiam
 
Hej dziewczyny:-)
Jestem szczęśliwa ponieważ mnie się udało ....tak jak Wy setki razy miałam urojenia że mam objawy ciążowe i zawsze to kończyło się okresem.....

Ale skoro jest tutaj taki wątek to napiszę Wam jakie ja miałam objawy na samym początku ciąży (2-3 tygodnie po zapłodnieniu)
Po pierwsze strasznie chciało mi się siku, nigdy wcześniej w nocy nie wstawałam do ubikacji a tu nagle musiałam ją odwiedzić co najmniej dwa razy w nocy:eek:
Po drugie okropnie ale to potwornie bolały mnie piersi (muszę zaznaczyć że nigdy mnie nie bolały aż tak bardzo owszem przed okresem pobolewały ale to w ogóle nie było porównania)
Po trzecie moje nastroje ...i tutaj mógłby się wypowiedzieć mój mąż:-D ...no ale swoją drogą to przed @ też bywałam humorzasta
Po czwarte bół brzucha i tutaj muszę Wam dziewczyny powiedzieć prawie taki sam jak przed okresem
No i po piąte poprostu wiedziałam że jestem w ciąży....i tak jak pisałam wyżej nieraz mi się wydawało szukałam u siebie objawów a tu naprawdę czułam i byłam pewna że się udało ...nawet mój mąż później jak już zrobiłam test pytał się skąd wiedziałam...no cóż poprostu ...wiedziałam i już:-)
Życzę Wam wszystkim żeby spełniło się Wasze marzenie o fasolce.....wyluzujcie się i napewno się w końcu uda
Pozdrawiam serdecznie
 
Co prawda do planowanej @ mam jeszcze cały tydzień, ale większość objawów, które tu opisujecie pasowały mi, więc nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test. Niestety ujrzałam tylko jedną kreseczkę :-( Chyba mam ciąże urojoną...
 
dobra zjawiam się u Was z prośbą o poradę.

dziś 24 dc, w 14 dc owu, widać na wykresie, w zeszłym cyklu brałam bromek na podwyższoną prolaktynę, przytulanki były w owu i w ciągu 2 kolejnych dni.
dziś 11 dpo.
wczoraj test negatyw, ale pojawił się cień kreski, tylko nie wiem po jakim czasie, bo po ok 3 minutach test odłożyłam i kilka godzin później ją zauważyłam.
jest do teraz.
moja lutealna trwa max 12 dni, więc jutro wybija dzień zero.
ide na badanie kontrolne prl i chce jutro bete zrobić.
wyjdzie juz jeśli jest ciąża?

dodam, że mam niesamowity apetyt, dziś jadłam szynke, ser, nutelle, nugetsy i parówki, a teraz mam smak na chipsy solone
icon_rolleyes.gif


piersi bolą, skóra na sutkach swędzi i się delikatnie łuszczy, tempka wysoko, siku co 2 godziny...

albo mam już urojenia
icon_rolleyes.gif


mój wykres:
myNFP - Zykluskurve betrachten
 
reklama
Do góry