reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

witam nowe dziewuszki :)
tutaj mniej dziewczyn zagląda niż na wątek główny staraczek, także zapraszamy tam, a co do objawów to baaardzo trudno wnioskować... bo organizm "nastawiony" na ciążę może dawać "typowe" objawy ciążowe a dzidzi może nie być... Chociać oczywiście życzę pozytywnego teściku :):)

Agnessita - raczej śmigaj do lekarza... lepiej to sprawdzić i wiedzieć ... a to na pewno nic strasznego!! :))
 
reklama
No właśnie dziś miałam się wybrać do gina, a tu się okazało że go nie ma, jutro idę- wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Ehh u mnie to pewnie niestety nie fasolcia, tak mi się wydaje, ale nadzieję trzeba mieć chyba zawsze..:-)
 
sama już nie wiem, co myśleć. znowu zaczynają mnie boleć piersi, czuję, że coś dzieje się w dole mojego brzucha.... kupiłam dzisiaj drugi test ale zrobię go jutro rano. Cykle mam 25,28 dniowe. teraz mam 16 dc. no i wcinam ogórki konserwowe :) pożyjemy zobaczymy :happy2:
 
Agnessita- do ginusia śmigaj i to szybciorem.
Nie chcialabym Ci zabierac marzen ale jesli robilas test i wyszedl negatywny....hmmm....a robilas tylkoe jeden?
Moze przyczyna jest jakas inna przypadlosc nie koniecznie związana z ciąza czy poronieniem.
nie ma co roztaczac czarnych wizji tylko udac sie do lekarza...napewno zrobi ci usg w tej sytuacji.
Trzymaj sie i bądz dzielna....
Zycze zebys niebawem dopisala sie do mam zafasolkowanych :)
 
witam nowe dziewuszki :)
tutaj mniej dziewczyn zagląda niż na wątek główny staraczek, także zapraszamy tam, a co do objawów to baaardzo trudno wnioskować... bo organizm "nastawiony" na ciążę może dawać "typowe" objawy ciążowe a dzidzi może nie być... Chociać oczywiście życzę pozytywnego teściku :):)

Agnessita - raczej śmigaj do lekarza... lepiej to sprawdzić i wiedzieć ... a to na pewno nic strasznego!! :))


Hej Ivi :) jak to jest z tą 1 kreseczką ? u mnie pojawila się taka blaaaaadziutka. kupiłam nowy test ale zrobię go jutro rano (innej firmy) . pozdrawiam !

dodam że ta druga pojawiła się bleeeedziutka :)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Czarodziejka:-) Póki co ośmieliłam się zapisać na listę Staraczek 2008, ale mi się tak marzy żeby tam już przy moim nicku były dwie czerwoniaste kresiory..
Staram się nie mysleć "na czarno", mam tylko nadzieję że nie jestem jakaś chora czy coś, bo wtedy ze staranek nici :( Wkurzam się tylko bo mi się tak rozregulował cykl , że nie umiem sobie w głowie wszystkiego poprzeliczać. Oby już było jutro i ten cholerny ginex!!!
A co u reszty słychać Drogie Panie? Większośc i tak siedzi chyba na wątku Staraczkowym :-p
 
heh :) dziewczyny bardzo was proszę o opinię na temat jednej kreseczki. zaczynam wariować :) wyszła blada, czytalam, że jeśli nawet ta kreska jest ledwo widoczna to jest ciąża. a co wy o tym myślicie ? :)
 
heh :) dziewczyny bardzo was proszę o opinię na temat jednej kreseczki. zaczynam wariować :) wyszła blada (ta druga), czytalam, że jeśli nawet ta 2 kreska jest ledwo widoczna to jest ciąża. a co wy o tym myślicie ? :)
 
Ja pamiętam że mnie kiedyś wyszło parę testów z taką cieniusią, bladziuchną kreseczką, ale niestety to nie było TO, z drugiej jednak strony, ta druga kreseczka równie dobrze może oznaczać wczesną ciążę, więc.. Nie trać nadziei i maszeruj razem ze mną jutro do gina! :-p :-)
 
reklama
dzięki Agnessita :) póki co zrobię jeszcze jeden. pewnie się nakręcam :) a Tobie oczywiście z całego serducha życzę ślicznej fasolki :)
 
Do góry