reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

No tak nie sadzilam ze sie tu pojawie tak szybko ale...
Objawy mam jak na ciaze tzn bolesnosc piersi, pobolewanie podbrzusza, spie jak glupia i @ sie spoznia kolejny dzien... a test ujemny O_O

Jutro ide na bete ale normalnie sie zastnwiam czy sobie ne wmowilam tej ciazy. A bym chciala... chociaz w naszej sytuacji jest to najbardziej nierozsadna rzecz jaka moze byc.
 
reklama
hehe dzieci podobno same wybierają sobie najlepszy moment :))
trzymam kciuki aby było tak jak pragniesz!!:))
 
hehe coś o tym wiem ;) w chwilach największego pragnienia dzidzi miałam już wszystkie możliwe objawy :-D a beta zawsze zerowa ;-)Ale w końcu się doczekam, wszystkie się doczekamy:))

pozdrawiam :))
 
Witam Wszystkie Oczekujące Panie;)
Jestem wśród Was nowa, staramy się z mężem o drugie dzieciątko, mam nadzieję na córcię bo mamy już 2,5 rocznego synka. Problem w tym, że w pierwszej ciąży nie miałam ani problemów z zajściem (pomimo 5 lat brania tabletek) ani żadnych objawów ciąży poza zatrzymaniem okresu. Tym razem gdy przestałam brać tabletki nie miałam @ wogóle przez 2 m-ce. Lekarz zalecił mi progesteron podjęzykowo przez 5 dni, @ przyszedł ale nadal nie wiem czy jest wszystko ok. Przytulamy się z mężem bardzo często ale nie na siłę, raczej czerpiemy z tego ogromną przyjemność a myśl o dziecku jest raczej na drugim planie. Jednak dziwnie się czuję, napięcie w podbrzuszu, bóle krzyża, kłopoty z cerą (pierwszy raz w życiu!). Zawsze miałam bardzo nieregularne @ więc nawet nie wiem czy jest wszystko ok. Jak mieć pewność kiedy jest owulacja przy nieregularnych cyklach? Dodam, że nigdy nie prowadziłam samoobserwacji i nawet nie wiem od kiedy miałabym zacząć. Proszę bardziej zorientowane koleżanki o radę bo tak na prawdę to niebardzo mam z kim na ten temat porozmawiać- jesteśmy z mężem za granicami kraju, praktycznie całkiem sami. Pozdrawiam serdecznie:-(
 
Cześć dziewczyny. Ja nadal czekam czy dostane @ czy nie.Jeszcze 6 dni i nam nadzieje ze sie wszystko wyjasni. A co do ojawów to pobolewa mnie podbrzusze i prawy jajnik, no i tempe. utrzymuje się od 37,2 do 37,5> Czy przed okresem temperatura spada? a jesli pozostaje bez zmian to moze to oznaczać ciąże?
 
Witam Drogie Forumowiczki. Przeczytałam parę watków i nie ukrywam że strasznie podoba mi się atmosfera tu panująca. Jesteście otwarte na siebie, swoje historie, problemy, a także na problemy całkiem nowych na forum osób. Dlatego postanowiłam tu napisać. Ale po kolei.
Jakoś w połowie sierpnia ostatni raz przytulałam się z moim Ł (potem musiał wyjechać, wrócił niedawno). We wrześniu i październiku miałam normalnie @ ("@" oznacza tu u Was okres- dobrze wywnioskowałam czytając posty?;-)) tylko ze były wyjątkowo krótkie (albo tez takie odniosłam wrażenie..). Natomiast w tym miesiącu- ni z tego ni z owego: NIC! Zaczął mi się spóźniać i to długo bo ok.3 tygodnie. Zrobiłam test- jedna kreska. Dzień później dostałam- ale jakiś taki dziwny ten okres mam, bo po pierwsze: żadnych objawów "typowo okresowych", tzn ani mnie w ten specyficzny sposób brzuch nie bolał, ani mnie prawa noga nie rwała tak jak zawsze. Poprostu "luneło" ze mnie dnia pewnego i tyle. Dziwne jest natomiast to jak się czuję- bo przy wkłądaniu tamponu czuję się poprostu jakby mi ktoś- za przeproszeniem- macicę wyrywał! W ogóle przedwczoraj ledwie chodziłam z tego wszystkiego.. No dosłownie pierwszy raz w życiu czuję swoją macicę, okropne uczucie, bo zupełnie różne od tego które jest zazwyczaj. Inny rodzaj bólu.
Jestem po jednym poronieniu sprzed 4 lat, i pomyslałabym że może to to samo, ale przecież na teście była jedna kreska...
Macie jakieś pomysły co się mogło wydarzyć lub tez co się może dziać w moim organizmie?
Byłoby cudownie gdyby okazało się że to mała fasolcia tak "harcuje", ale pewnie to nie to.. Przecież to byłby już 3 miesiąc a ja nie mam w zasadzie żadnych objawów.. (no może poza zmiennymi nastrojami:/)
A z drugiej strony- co jesli gin mi powie że to było poronienie? Chyba tego nie przezyje po raz drugi..
Planowałam iść do gina we wtorek, bo tylko wtedy przyjmuje, ale teraz we wtorek mamy święto no i nie wiem za bardzo co robić..
 
reklama
Też mam taką nadzieję! A może ktoś coś wie o tych pierwszych wśród pierwszych objawach? Gdzieś słyszałam, że najszybciej reagują piersi nadmierną wrażliwością, ale nie u każdego zresztą podobnie jak pozostałe. Ciekawe zresztą jak szybko można się spodziewać tych "znaków"? :laugh:


Witam :) jestem tutaj nowa :) i również chciałam się dowiedzieć jak to jest z tymi objawami. Jakieś 2 tyg. po miesiączce strasznie zaczęły mnie boleć piersi ,tak strasznie, że odczuwałam ból, pieczenie i dziwne swędzenie zarazem. Codziennie rano i w ciągu dnia pojawiają się lekkie mdłości i zawroty głowy. Teraz co prawda piersi już tak bardzo nie bolą ale od czasu do czasu czuję ukłucia w okolicach sutków i po bokach, a na dodatek takie kłucia pojawiają się również w okolicach jajników. Co o tym myślicie ? pozdrawiam !:sorry2:

dodam jeszcze że robiłam test. Co prawda na pierwszy rzut oka wyszła jedna kreska ale jak się tak dobrze przyjrzałam to ta druga też gdzieś się tam pokazała ale bardzo bledziutka :) hmmm
 
Ostatnia edycja:
Do góry