reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Elzbietko trzymam mocniutko kciuki!!!!!Tak bardzo bym chciala by ci sie udalo!!!!!
Lana i tobie takze!!!! ale byloby superowo!!
No i za wszystkie kobietki trzymam kciukasy!!
 
reklama
Zaraz daj znać elżbietko jak będziewsz miała wyniki ja też miałam rok temu robioną tomografię komputerową głowy bo podejrzewali guza mózgu na szczęście skońcyło się tylko na nerwach
 
A mnie nękają uporczywe bóle głowy które zaczeły sie 1,5 roku temu i tez miałam robiony rezonans eeg i.t.p na szczescie nic mi te badania nie wykazały jestem niby zdrowa jak ryba ale ból nie ustępuje podobno to od kęgosłupa h\chodzilam na rehabilitacje ale nic mi nie pomogła jak bolało tak boli :(
 
moją mamę tez boli głowa ale ma 60 lat a ja dopiero 25 jak ma mnie tak boleć całe zycie to dziękuje :mad: :( najbardziej boje sie tego ze jak bede w ciązy bede musiała brac prochy przeciwbólowe a tego bym bardzo nie chciała. Pewnie bede musiała isc na zwolnienie bo im wiecej siedze tym czesciej mnie boli a prace mam siedzaca przed kompem . jak mam urlop to przeważnie nic mnie nie boli
 
to ja należę do tych szczesciarzy co to glowa ich nie boli..uf..chociaż z tym mam lekko..Od paru dni takie dziwne uczucie mam w prawym jajniku..-bombelki czuję;):) i krzyż mnie boli jak dłuzej stoję, bądz chodze..i też gł z prawej strony..;)- ponoć to dzidzia robi sobie miejsce i po nerwach tak daje:):)- czasem tak nagle zakłuje..az promieniuje..tak, jakby ktoś igłą zakuł hmmm co to będzie dalej:):)?
 
Agutek pisze:
Esia, zdawaj relacje z pobytu u gina. Takie brazowawe plamienia ja mam zawsze na kilka dni przed @.

Przed chwilą wróciłam. Bardzo się cieszę, że poszłam - gin zbadał mnie, zrobił usg i stwierdził, że to @ tylko taka wymuszona i dlatego słaba i inny kolor. Ale endometrium złuszcza się - wolno, więc jeszcze 3-4 dni może to potrwać. A suwaczek już zmieniłam - tak na oko, bo dokładnie nie pamiętam, kiedy się zaczęło. Teraz od 16dc duphaston i koło 25dc na usg - zobaczymy, co się pojawi :) Ulżyło mi bardzo. Mam nadzieję, że takie akcje już mi się nie powtórzą...

magdalenkakol pisze:
EsiaTy skocz do gina. mnie tak sie zaczynalo a teraz juz trwa przeszlo mesiac.Mialam dzisiaj isc do szpitala ale nie mam co zrobic z corka i po rozmowach z mezem postanowilam ze pojde w poniedzialek .W moim przypadku to dzien w ta czy w ta to juz chyba nie robi roznicy.
Magdalenko mam nadzieję, że u Ciebie szybko wszystko wróci do normy...
 
reklama
Ja też :) Nie chcę zapeszyć - naprawdę spokojna będę gdy @ się skonczy... Jeśli by trwała jeszcze tydzień to mam dzwonić do gina. Oby nie :)
 
Do góry