reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

AneczkaK wiesz na początku nie byłam pewna czy chce już kolejne dziecko ale teraz jak już zaczeliśmy sie starać bardzo bym chciała żeby to było właśnie to
Pozdrawiam mila
 
reklama
to-la  gdyby tak było byłabym naprawde szcześliwa siedziałabym w domasku i zajmowała sie mezulkiem  ;D :D :laugh: ale niestety podobno te bule sa od kregosłupa mam zniesioną lordozę i powinnam mało siedziec a duzo pływac i generalnie duzo sie ruszać a w pracy jak to w pracy ksiegowe zazwyczaj siedzą z głową w kompie albo spuszczoną nad maszynką do liczenia a to najgorsze co moze być dla mojego kregosłupa  :mad: Mama nadzieje ze niedługo pojawi sie fasolinda i bede mogła posiedzieć w domasku hehe!  ;D :D :laugh: :) :p ::) ::)
 
witam w was w kolejnym dniu bez @ :) :) :) :). mam nadzieje ze takich dni bedzie jeszcze dużo,łatwiej je liczyc na miesiące, ma ich byc 9!!!! objawów co prawda nowych brak , starych zreszta tez, ale wazne ze @ nie ma :) :) :)
teraz mam pełna buzie śliny i jakas gula stoi mi w gardle ::) ::)
kochane, kiedy mam zrobic test?? nie moge sie doczekac, ale tez boje sie... dziś chyba 37 dzien cyklu

mila1 , witam gorąco!! fasolkuj i podsyłaj fluidki!!! a jesli chodzi o bole podbrzusza, to wiele dziweczyn pisały ze jak fasolka rośnie to boli brzusio :), wiec moze to to.... mnie tez boli, od samej owu...
 
Elzbietko bardzo sie ciesze ze @niema!!!! oj ale byloby super gdyby nie przyszla!!!caly czas mysle o tobie!!! a jak nie przyjdzie nadal to rob testa za kilka dni!!!
 
wstepnie planuje tescik w poniedziałek, to chyba bedzie 40 dzień cyklu! o matko, 40!! to troche za duzo, chyba ze jest fasolka :) :). dzisiaj jestem pełna nadziei, oby ta nadzieja miała swoje korzenie u mnie w brzuszku!

LILITH, dziękuje za pamięć, podeślij mi taką extra porcje fluików mocno ciązowych!!!

LANA, co tam u ciebie??jak fasolkowe sprawy????????
 
Elżbietko serdecznie gratuluję u mnie dopiero 19 dzień do @ jeszcze daleko ale mam nadzieję że nie przyjdzie będę informować na bieżąco
 
hihihi, jeszcze nie ma co gratulowac, bo nic nie wiadomo!! jest tylko nadzieje, dużo białego sluzu, dużó śliny w buzi (od dzisiaj) i co najwazniejsze: nie ma @!!!!!!!!!!!!!

mila, informuj na bieżąco o postepach w staranaich!!!!!!!!!
 
Elzbietko specjalnie dla ciebie!!!!!
51.gif
strzal z wielka wielka iloscia fluidkow ciazowych!!!!!!
65.gif
 
reklama
Do góry