reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Hej Elzbietko, ja tez trzymam piachy! A z tym siusianiem to wiesz co, ja musze sie przyznac ze zawsze siusiam bardzo czesto. MOj pecherz jest chyba wielkosci ziarnka grochu haha, nie wyobrazam sobie co to bedzie w ciazy!!!
 
Witam:)
Elżbietko- bardzo sie cieszę, zę @ u Ciebie brak- oby oczywiscie to fasolka spowodowała;)!!!!Kiedy testujesz?:)
 
Elżbietko, mam nadzieje, ze ci sie uda w tym miesiacu. Tyle biedulko juz przeszlas, naczekalas sie, musisz byc wreszcie w ciazy. Sciskam kciuki!!!

Esia, zdawaj relacje z pobytu u gina. Takie brazowawe plamienia ja mam zawsze na kilka dni przed @.
 
Witajcie!
Elzbietko trzymam kciuki.Mam nadzieje ze mala fasoleczka jest juz w Tobie. :laugh: :laugh: :laugh:
EsiaTy skocz do gina. mnie tak sie zaczynalo a teraz juz trwa przeszlo mesiac.Mialam dzisiaj isc do szpitala ale nie mam co zrobic z corka i po rozmowach z mezem postanowilam ze pojde w poniedzialek .W moim przypadku to dzien w ta czy w ta to juz chyba nie robi roznicy.
 
Elżbietko musi być dzidziulka u Ciebie!!! Zrób niedługo teścik. Trzymam bardzo mocno zaciśnięte kciuki!!!!
A mnie dziś pierwszy raz wyszła gruba druga krecha na teściku owulacyjnym ;D Robiłam testy co któryś cykl, ale zawsze około dnia owulacji ta druga krtecha się pojawiała ale była blada a dziś śliczna, zupełnie taka jak kontrolna :)
Więc wieczorkiem się bierzemy z mężulkiem do roboty ;) Wczoraj wieczorkiem też było przytulanko ;D Może wreszcie nam się uda.
 
Dziękuję wszystkim za wsparcie po rozmowach z mężem zdecydowaliśmy się na drugie dziecko może jestem już w ciąży ale tego dowiem się na 100% za pare dni. Mąż jest bardzo uradowany tym że to właśnie taką decyzję podjęłam a co będzie dalej to życie pokarze. jeszcze raz bardzo dziękuję
;) ;) ;)
 
Ciesze sie Elzbietko ze dalej bez @ zyjesz ;) jesli chodzi o objawy to chce cie troche pocieszyc otoz moja mama podczas ciazy nie maiala zadnych objawow na poczatku. Nic ja nie bolalo ,nie mdlilo wiec ajk ja sie nakrecalam , ze to moze dzidzia bo mnie dziwnie boli brzuch i piersi to mowila ciagle , ze napewno dostane okres bo w ciazy nic nie boli ato co mam to objawy zblizajacego sie okresu ;D Wiec nie zawsze musza byc szczegolne objawy Wiec TRZYMAM KCIUKI Elzbietko Lanus i Zula
 
Elżbietko! Mam wielką nadzieję, że Ci się udało i mi też. Ja testuję jutro i mam nadzieję, że to już będzie ostatni raz, czego i Tobie z całego serca życzę! :)
 
reklama
ojeju takie wspaniałe wieści z rana czytam Elżbietko tak bardzo się ciesze ,że @ ani widu ani słychu -huraaa!!!!! tak bardzo Ci kibicuje od samego poczatku -to napewno ......... ;D ;D ;D własnie to o czym wszystkie starające marzą -hi hi-u mnie nadal zero @ a to już dziś 45 dzień cyklu -dobre sobie ::) ;Dja równiez nie mam takich jakichś specjalnych objawów ,cycuchy nie bolą nic a nic ,małe były,i małe sa nadal ;Dtyle ,że ten śluzik i nieraz mnie mdli ale jak już pisałam to może być od żołądka ::) ;D Elżbietko trzymam mocno ;D
 
Do góry