reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

no dokładnie każda z nas przeżywa to inaczej!ale masz ślicznego synka,też bym chciała ale najpierw córeczkę,a zresztą najważniejsze żeby było zdrowe!!!:tak:
 
reklama
witam!od 3 dni mam bóle w podbrzuszu nie wiem czy to na okres juz?ostanią miesiączkę miałam 26 pażdziernika?czy to możliwe żeby to był objaw zapłodnienia, ciązy??chyba jednak na to za wcześnie , aby mówić o ciąży?proszę odpowiedzcie!
:tak: w dodatku czuję się strasznie senna nie mam pojęcia , aszczerze mówiąc chciałbym żeby to był objaw ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
@ powinna przyjsc 14.11 a od tego dnia mam tylko brudzenia ktore trwały tyle co @...
Wczoraj cholernie bolał mnie krzyż i lekko podbrzusze z dwoma strasznie bolacymi skurczami.
Dzis jak reka odjął a @ brak.
 
Madzia zrob sobie ,test ciazowy albo badanie z krwi na potwierdzenie ciazy, bo w Ang. bety chyba nie robia ale jest cos podobnego.
Ale sie ciesze,mam nadzieje ze to mala fasolka- caluski, i dzialaj kobito.
 
Witajcie kochane!
Widze że jakoś słabo rozwija sie wątek na tym forum o objawach ciąży, jeżeli chcecie sie dowiedzieć czegoś więcej i częsciej uzyskiwać odpowiedzi na nurtujące was pytania odnośnie wczesnych objawów ciązy to zapraszam na forum Kafeterii Kafeteria - wczesne objawy ciazy pomocy
jest dużo fajnych dziewczyn tych zafasolkowanych i tych starających się które chetnie pomagają.
ZAPRASZAM:-)
 
madamagda bo na tym wątku zostało powiedziane wszystko co na temat można ;-)każda kobieta jest inna, inaczej odczuwa pierwsze dni ciąży i baaardzo często psychika jest przyczyną wszystkich "objawów"

jeśli chodzi o wspaniały wątek na którym starające mogą sobie porozmawiać między sobą i z "doświadczonymi"mamusiami, to zapraszam na WĄTEK GŁÓWNY staraczek
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/watek-glowny-cz-2-do-zwyciestwa-potrzeba-nam-odwagi-6007/index4967.html
 
Dziewczyny, Trzymajcie kciuki, było przytulanie w owu....mam nadzieje że tym razem sie uda!
Bo dlaczego miałoby sie nie udać?
Spałam z nogami do góry po przytulaniu bo to podobno ułatwia sprawe...:)
Po ilu nieudanych próbach powinnam zrobić badania hormonalne.?

Pozdrawiam

Kasia
 
Ja mam bardzo regularne miesiączki, z zegarkiem w reku moge czekac 27 dnia na @ a 12 dnia na owu! termometr mie nie potrzebny żeby to przewidziec.....

Jak to jest że tyle ludzi wpada, a inni sie starają i nic nie wychodzi :(

Pozdrawiam

KAsia
 
reklama
Kasiu - posłuchaj Eli, kochajcie się dla przyjemności a nie dla dzidzi! bo wtedy dzidzi się obrazi i nie przyjdzie. Pamiętaj, że dzidzie wybierają wyluzowane pary, nie zestresowane zastanawianiem się czy plemniczek dotarł na miejsce, czy przebił się do jajeczka itd. Dzidzie LUBIĄ ROBIĆ NIESPODZIANKI :tak: dlatego musisz wyluzować:tak::-)

jak potwierdziłaś to, że masz owu w 12dc? monitoring kilka cykli pod rząd? czy mierzyłaś przez kilka(-naście) miesięcy temperaturę?

Co do wpadania, to ja się nad tym zastanawiam od ponad roku;-)
 
Do góry