reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ha, Monika, to jeszcze nie mąż, dopiero w wigilie mam poznac jego mame 1 raz w zyciu i co pwiem jej: dzieńdobry jestem Kasia, narzeczona..bedzie Pani Babcia i pyszne pierogi ...hahahahahahaahahahha...
stresuje mnie to....samo spotkanie nawet bez tekstu o Babci ;)

Tka bym chciała mu na 29-te urodziny powiedzieć, będziesz tatą!

Trzymam kciuki za Ciebie...na pewno kolejna ciaża będzie zakończona cudownym maleństwem w Waszych rękach :)

Pozdrawiam

Kasia
 
reklama
Tez mam taki biały śluz.....i jakpróbowałam sprawdzic czy jestem tam rozpulchniona to jakby mi sie szyjka macicy skurczyła i samo wejście do niej jest niżej..czy to możliwe, czy to zwidy?

i nie pache jak zawsze tylko tak bardziej metalicznie...i odczuwam wieczorami i rano, pieczenie na zewnątrz,

Pozdrawiam

Kasia
 
Szyjka w ciąży jest wysoko i jest zamknięta ;-)
Kasiu będziesz testować w dniu spodziewanej @ czy poczekasz jeszcze parę dni? Według mnie to wszystko u Ciebie wskazuje na ciążę:-).
Ale spokojnie poczekajmy jeszcze te parę dni. No dla mnie to jeszcze tydzień bo przez ten rok nauczyłam się cierpliwości i powinnam wytrzymać do następnej soboty z testowaniem(to będzie cztery dni po terminie). Oczywiście o ile wcześniej nie przyjdzie @ ;-)
Zajmijmy się czymś naprawdę absorbującym, to czas do testowanka mignie nam w oka mgnieniu :tak::-D:-)
Fajnie by było się razem spotkać na Sierpniówkach :-)
 
Monika, pójde na badanie krwi w czwartek 6 jak 5 @ nie przyjdzie...to da pewniejszy wynik.....bete można zrobic juz 2 tyg. od zapłodnienia ale najlepiej zrobic ją w dniu spodziewanej @..tez tak mozesz zrobić.....będziesz szybciej wiedzieć że będziesz słodką mamusią!

Mam nadzieję że sie spotkamy w sirpniuweczkach ;)

Ale o co chodzi z tą szyjka macicy..bo nie zrozumiałam..co to znaczy że jest wysoko? nie znam sie na tym kompletnie

Pozdrawiam

Kasia
 
Kasiu jak szyjka jest wysoko to inaczej jest bardzo krótka i wejście do szyjki jest zamknięte. A przed i w trakcie @ szyjka jest długa i wyraźnie da się wyczuć wejście do niej. W trakcie owu też jest nisko i jest otwarta. Wtedy wyraźnie w pochwie da się wyczuć szyjkę i samo wejście do niej. Ale nie nadużywaj tego badania. Tak na wszelki wypadek;-)
Wiem że bete mogę zrobić szybciej, tylko że ja boję się rozczarowania, a tak jak do soboty @ nie przyjdzie to mniej się będę bała robić test :zawstydzona/y::-D
Jeszcze zobaczę:cool2:
 
Monika,
Czy w takim razie prawidłowa jest szyjka wysoka w momencie wczesnej ciazy?...nie nauzywam tego badania, zrobiłam to 4 razy życiu i nigdy tak nisko nie była....
Ja tez się boje rozczarowania..dlatego nikomu nie mówie o swoich obiawach i podejrzeniach....żeby nikogo nie rozczarować....

Trzymam kciuki, napisz koniecznie w przyszła sobote ( wierze że Ci sie uda/ło zafasolkować i trzymam kciuki) ! ja napisze po becie!

Pozdrawiam

Kasia

Kasia
 
Kasiu szyjka się skraca po owu. Dlatego w tym momencie jest to normalne i niestety na podstawie tego nie można osądzić czy jest się w ciąży czy nie. Dopiero po spodziewanej @ jeśli szyjka nadal jest krótka i zamknięta to można przypuszczać że jest ciąża. Ale jedynym niepodważalnym sposobem na potwierdzenie ciąży jest właśnie test z krwi - bHCG.

Właśnie zamówiłam na allegro testy ciążowe:cool2:. W następnym tygodniu mogą się przydać;-)
Ja też bardzo mocno trzymam kciuki za Twoje powodzenie :tak::-) I będę czekać na testowe wieści od Ciebie :-)
 
Monika i jak tam Twoje obiawy? nie mineły....mi dokucza od 2 dni ogromne pragnienie i suchość w ustach oraz koszmarna senność....mam podwyższona temperature...chyba sie przeziebiłam....tak się zastanawiam ze to bardzo niefajnie ktos wymyslił, kobieta powinna wiedzieć od poczatku czy jest w ciaży czy nie, a nie stresować się przy czym wiadomo iż stres nie jest wzkazany ').......ide sie zdrzemnąc bo zasypiam przy projektach ;)

Pozdrawiam

Kasia
 
reklama
Ale wkońcu dziecko to cud...więc moze jakbyśmy wszytskie wiedziały od samego początku to nie byłoby takie niesamowite....
Ja czekam do środy 5...ale coś czuje że jednak @ przyjdzie i nici z tego....wole sie tak nastawiac niż się jak zwykle rozczarować. :(

Pozdrawiam

Kasia
 
Do góry