reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
hej dziewczyny.Od okolo 2 tyg cos sie ze mna dzieje.Na poczatku okolo tydzien mialam takie bezbolesne skurcze w podbrzuszu a potem ten bol przeniusl sie na gorna czesc brzucha tylko jest mocniejszy,dodam ze okres mam miec za tydz.Czy ktos moze mi napisac cos od siebie???prosze;-)
 
Witam!kiedy mogę się spodziewać pierwszych objawów ciąży?i jakie pojawiają się na jwcześniej???:tak:oczywiście oprócz braku miesiączki?
 
Hej, u mnie pierwsze objawy ciąży pojawiły się jeszcze przed brakiem miesiączki, na ok 5 dni przed zaczęła mnie męczyć okropna zgaga i duszności - coś jakby mi ktoś przed twarz postawił farelke i grzał ;-), później nabrzmiałe i tkliwe sutki, ale pewnie każda z nas inaczej reaguje na ciąże :tak:
 
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy.

Odebrałam dziś swoje wyniki Beta hcg a wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Nic z tych wyników nie rozumiem i prawdę mowiąc zaczynam się denerwować. Prosze pomóżcie w analizie.
Wyszło mi: 3523 U/l

Czy to dobrze? Który to tydzień ciąży?
 
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy.

Odebrałam dziś swoje wyniki Beta hcg a wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień. Nic z tych wyników nie rozumiem i prawdę mowiąc zaczynam się denerwować. Prosze pomóżcie w analizie.
Wyszło mi: 3523 U/l

Czy to dobrze? Który to tydzień ciąży?

według mnie to 7-8 tydzień ciąży

tutaj w pierwszym poście tego wątku są rozpisane wyniki
https://www.babyboom.pl/forum/stara...-cz-2-do-zwyciestwa-potrzeba-nam-odwagi-6007/
 
Elżbietko ja już widziąłm te analizy tylko problem polega na tym, że one są w innych jednostkach niż te, które ja mam. Tam są mlU/ml a moje wyniki to: U/l.

Dlatego nic nie rozumiem :zawstydzona/y:
 
dzięki ciekawe jak to będzie u mnie ?mam nadzieję że coś się pojawi bo naprawdę chciałbym mieć już dzidziusia!!poczekam i się okaże!!
 
reklama
Mam nadzieje ze doczekasz sie maluszka:tak:ale powiem Ci ze ja nie mialam zadnych objawow poza brakiem @,o ciązy dowiedzialam sie w 9 tyg i gdyby nie rosnący brzuch i brak @ nie uwierzylabym ze jestem w ciązy:-Dzadnych objawow:sorry2:
 
Do góry