reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam, jednak się nie powstrzymałam i poszłam wczoraj na Bete, zobaczymy dzis o 18 wyniki, ide też na usg, gin mi kazała żeby sprawdzić skąd te bóle w podbrzuszy, bo ona nie widzi żadnych przyczyn, żadnego stanu zapalnego ani nic, więc może to macica puchnie al nie wiem nie znam się :)
Chciałabym aby dziś na usg choć ktos dał mi nadzieję lub żeby Beta wyszła ponad 5...
Wiem że na Bete to za wcześnie ale może cód się zdaży i sie już dziś dowiem, bede wtedy przez kolejne 4 dni wolne obmyślać plan na przyszłość, Powiem tylko iż po 8 latach związku zmieniłam chłopaka na innego zakochałam się maxymalnie, to jak w filach :) i jestsmy razem od całych 2 miesięcy.. :) ale to byłaby niespodzianka i iście flmowy finał romansu :)
Na szczęście mj partner jest starszy o 5 lat i bardzo chciałby mieć dziecko, ja też, mam nadzieję że nam sie udało, wkońcu próbowaliśmy przez całą owulacje!! Ale nie wiem czy to tak za 1 razem wychodzi....mam wciaż bóle w podbrzuszu, bolą mnie piersi i są nabrzmiałe i temp po obudzeniu non stop 37-37-3....
I jestem supersenna i super zmęczona a jak niosze zakupy to boli mnie ten brzuch...

Juz bym chciała wiedzieć...i coś dalej planować

a najbardziej to chciałabym powiedzieć już mojemu ukochanemu że będzimy mieli dziecko......... :)

Pozdrawiam serdecznie

Kasia
 
reklama
Kasiu trzymam mocno kciuki za betę:tak::-) koniecznie daj znać jaki wynik:-):-)
powiedz ile czasu minęło od prawdopobnego terminu owu?
No i nie noś siatek ciężkich jeśli podejrzewasz dzidzię i od tego boli Cię brzuch..;-)
Faktycznie, opowieść jak z filmu :-):-) i na pewno będzie szczęśliwa kontynuacja:tak::-)
na głównym są dziewczyny, którym za pierwszym razem się udało;-)
jeszcze raz TRZYMAM KCIUKI!
 
Dziś to jest 8 dzien od przewidywanego załodnienia,dlatego boje się że z Bety nic nie wyjdzie..ale jak bedzie 6-7 to i tak bede się cieszyć :)
Napisze na pewno wieczorem.....
Zobacze co powiedzą tez na usg...
Liczę na happy end i szczęśliwą rodzinkę :)
Ale coś czuje ze to jenak dzidzia....nigdy mnie piersi nie bolały nawet przed okresem czy w czasie owu.
Brzuch mnie boli ale to sa bardziej takie skurcze z pobolewaniem jak podczas okresu, i nie moge go wciagnąć...a biust mi sie dzis lekko wylewa :) ze stanika....nie wiem zwariowałam na tym punkcie, siedze w domu o 2 dni i zastanawiam się czy co tam jest czy nie...na szczeście jestem właścicielem swojej firmy i moge sobie pozwolic na wolne kiedy tylko chce. :)

Ide sie jeszcze troche przestac bo o 15.40 usg a o 18 wyniki...dzis może byc sądny dzień!!

Pozdrawam i odezwe się wieczorem.

Kasia

Ps:.....i w swięto zarłych zamiast o nich bedę myslała o nowym życiu :)
 
Dziś to jest 8 dzien od przewidywanego załodnienia,dlatego boje się że z Bety nic nie wyjdzie..ale jak bedzie 6-7 to i tak bede się cieszyć :)
Napisze na pewno wieczorem.....
Zobacze co powiedzą tez na usg...
Liczę na happy end i szczęśliwą rodzinkę :)
Ale coś czuje ze to jenak dzidzia....nigdy mnie piersi nie bolały nawet przed okresem czy w czasie owu.
Brzuch mnie boli ale to sa bardziej takie skurcze z pobolewaniem jak podczas okresu, i nie moge go wciagnąć...a biust mi sie dzis lekko wylewa :) ze stanika....nie wiem zwariowałam na tym punkcie, siedze w domu o 2 dni i zastanawiam się czy co tam jest czy nie...na szczeście jestem właścicielem swojej firmy i moge sobie pozwolic na wolne kiedy tylko chce. :)

Ide sie jeszcze troche przestac bo o 15.40 usg a o 18 wyniki...dzis może byc sądny dzień!!

Pozdrawam i odezwe się wieczorem.

Kasia

Ps:.....i w swięto zarłych zamiast o nich bedę myslała o nowym życiu :)

Kasiu mam nadzieje, że wyjdzie po Twojej myśli, jeśli jednak beta nie wyjdzie taka duża, to nie przejmuj się i najwyżej powtórz badanie w terminie @.
Na usg też może nic nie wyjść.. ani dzidzia ani przyczyna bóli. Ale trzymam kciuki żeby kropeczka jakiaś się pokazała;)

co do ps'a.. to wg mnie tak właśnie powinno byc:tak:
 
Kasiu-rt- ja tez trzymam kciuki za ciebie mocnooo!! ja bym bardzo chciala zeby na moim tesciku pojawila sie ta druga kreseczka:tak:.a tymczasem musze chyba przelozyc testowanko-bo przeziebienie mnie trzyma i boje sie czy to nie wplynie na wynik testu.chyba wiec to przeczekam.heh;-)
 
Witam!!
A więc byłam na Usg, Pani powiedziała że wszytsko jest w porządku i nie ma powodu bólu macicy chyba że jest ciężarna ale ona tego w tak wczesnej ciazy nie stwierdzi.
Byam potem u mojej gin z wynikami usg i powiedziała że ona trzyma kciuki za wczesną ciaże i żeby zrbic bete w dniu spodziewanej @ bo wcześniejsze moga nie wyjść, na pewno na usg widac było że miałam owulacje więc wszytsko powinno byc po mojej mysli,
Odebrałam bete i tak jak mówiła moja gin, nie wyszła, >1, a ja mam wszytskie obiawy, mam juz bardzo obolałe piersi jak nigdy i spuchniete a brodawki bardz zaczerwienione...i brzuch boli i boli....
Nie pozostaje mi nic innego jak poczekac do spodziewanej @ czyli do 8 listopada, to zaraz po tym weekendzie, ale jak tu wytrzymać w niepewności.
Jestem taka śpiąca, non stop..
Mój chłopak cieszy się ja też, jak wyniki będą pozytywne w przyszłym tyg, to będziemy na prędce organizować jakiś ślub :)

Poczekam do przyszłego tyg.
ale chyba nie wytrzymam ciśnienia w w nd zrobie teścik :)

Pozdrawiam serdecznie

Kasia
 
reklama
Do góry