reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Hej:-):-).....czy może któraś z Was wie , do którego tygodnia po zafasolkowaniu utrzymuje się podwyższona temp.???
 
reklama
Dziewczyny zaz oszaleje, piersi mnie pieka jak 2 rozżazone węgle!!
Jak nic jestem w ciaży, z jakiego innego powodu miałabym taki ból podbrzusza i piers? nigdy mnie nie bolały nigdy przenigdy!
Znacie jakąś metode żeby nie bolały, do wanny z gorąca kapielą nie wejdę bo słyszałam że to powoduje niedopyw krwi do macicy i niedotlenienie fasolinki.

Może jakieś ziółka ?

Pozdrawiam

Jak będe miała jakies wyniki to dam znać...w środe powinnam dostac @, ale chyba poczekam na ni jakis rok ;)

Kasia
 
Dziewczyny zaz oszaleje, piersi mnie pieka jak 2 rozżazone węgle!!
Jak nic jestem w ciaży, z jakiego innego powodu miałabym taki ból podbrzusza i piers? nigdy mnie nie bolały nigdy przenigdy!
Znacie jakąś metode żeby nie bolały, do wanny z gorąca kapielą nie wejdę bo słyszałam że to powoduje niedopyw krwi do macicy i niedotlenienie fasolinki.

Może jakieś ziółka ?

Pozdrawiam

Jak będe miała jakies wyniki to dam znać...w środe powinnam dostac @, ale chyba poczekam na ni jakis rok ;)

Kasia
mam nadzieje ze udalo ci sie:-) niestety mnie do tej pory bola bardzo piersi,sa twarde i sporo powiekszyly swoj rozmiar a to dopier 3 miesiace ciazy u mnie:tak::-):-):-)
 
Nerwy sa przez to że bardzo bym chciała i czuje je całym serduszkiem...
A moja druga połówka czuje to chyba bardziej niz ja ;)

Już bym chciała żeby była połowa przyszłego tygodnia..
A co do piersi to ja zawsze miałam duże d ale teraz napuchły i sie powiększaja ,,, ;)

Będe dawać znać jak będe miała wyniki..

Trzymajcie kciuki..

Pozdrawiam serdecznie

Kasia
 
Witajcie!
Mam już jedno dziecko,ale zapomniałm trochę jakie miałam objawy.Od jakiegoś czasu jest mi rano niedobrze póki czegoś nie zjem.W ciągu dnia także.W ciązy tak miałam.Moje obwisłe po pierwszej ciąży piersi ,zrobiły się troszkę okrąglejsze.Tłumaczę sobie to jednak tym że niekarmię od roku i odzyskują swój wygląd.Brzuch też mnie trochę boli,ale chyba bardziej wyzej.Zawroty też czasami mam.Niechcieliśmy teraz drugiego dziecka,może później.Ale jeśli będzie ,ucieszę się.Biorę tabletki anty,okres mam.Tylko jest póxnije o wa dni i krótsze .Trzy dniowy. Jak myślicie mogę być?
 
Dziewczyny potrzebuję Waszej porady bo naprawdę zupełnie nie rozumiem co się dzieje.
Dziś jest mój 34 dzień cyklu i nie mam @. Normalnie zawsze mam co 26/28 dni. Robiłam test ale wyszedł negatywny :-( Od dwóch tygodni bolą mnie piersi, nie jakoś strasznie mocno ale nigdy wcześniej mnie nie bolały więc to trochę dziwne. Od tygodnia zaczęłam mierzyć temperaturę żeby sprawdzić czy rośnie i od 7 dni mam niezmiennie równiutko 37 stopni... Co może oznaczać taka temka? Nigdy nie miałam takiej samej przez tyle dni :baffled:
Czy według Was mogę mieć nadzieję, że to jednak fasolka???
 
reklama
Antiope ja wiem, że powinnam ale boję się jak diabli. To uczucie, kiedy widzisz , że znowu tylko jedna kreska i że znowu nie wyszło jest straszne:zawstydzona/y:
A bety nigdy nie robiłam. Czy można to zrobić w każdej klinice? Ile kosztuje takie badanie?
 
Do góry