reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Kasiu - najwczesniej 9 dni po owulacji. Zrób betaHCG - tym badaniem najwcześniej można wykryć dzidzię;-)
trzymam kciuki!
aha = temp w ciągy zawsze jest wyższa niż normalnie, wiec jesli masz podejrzenia, ze to dzidzia, to bierz tylko leki bezpieczne w ciąży lub po prostu lecz się ziółkami(czosnek, miodek, szałwia na gardziełko;-))
jutro bede miala wiecej czasu to cos więcej napiszę;-)
 
reklama
Witam :) Jestem nowa na tym forum.
Słuchajcie właśnie ja martwię się tymi bólami w podbrzuszu. Miesiączka spóźnia mi się tydzień, piersi oczywiście bolą, częste oddawanie moczu. Zrobiłam w ostatni piątek test i wyszło, że jestem w ciąży. Ale czy takie bóle podbrzusza są normalne??
 
Witam :) Jestem nowa na tym forum.
Słuchajcie właśnie ja martwię się tymi bólami w podbrzuszu. Miesiączka spóźnia mi się tydzień, piersi oczywiście bolą, częste oddawanie moczu. Zrobiłam w ostatni piątek test i wyszło, że jestem w ciąży. Ale czy takie bóle podbrzusza są normalne??
:-D Beatkaa moje gratulacje, oczywiscie ze wszystko jest w porzadku, podbrzusze boli bo macica sie rozciaga. Szybko idz do lekarza i na wszystkie dreczace pytania udzieli Ci odpowiedzi. Moje gratulacje i spokojnej ciazy.;-)
 
Beatkaa GRATULUJE!! Bóle podbrzusza w I trymestrze są normalne ... tak jak pisze Beata2710 macica się rozciaga ... nie stresuj sie tylko ciesz się swoją kruszynką spod serduszka :happy: ... a może kruszynkami ?? ;-)
 
Witam, dziekuje za informacje w przyszły poniedziałek pójde zrobić badane krwi, na razie mam cały czas 37-37.3 i bóle w podbrzuszu, zrobiłam taki szybki 2-3 dniowy test i wyszedł negatywnie..czy te testy działają?
Zaczynam miec lekka nadwrażliwe i nabrzmiałe piersi...
Bardzo chciałabym być w ciąży, ale martwie sie że te bóle podbrzusza juz 6 dzień to coś innego ale co? i czy to noramlne w tak wczesnej ciazy, ja je zaczełam czuć w 1 dzień po ewentulanym zapłodnieniu...
I to moje niemijające przeczucie ze jestem w ciąży.

Chyba nie wytrzymam do przyszłego poniedziałku,.. :)

Pozdrawiam serdecznie

Kasia
 
Kasiu kochana, testy "domowe" nigdy nie powiedzą Ci na 100% czy jesteś w ciąży.. chyba, że wyjdą II krechy;-)One są zbyt mało czułe żeby pokazać tak wczesną dzidzię. Ale główka do góry:tak:wyluzuj trochę, za parę dni idź na betę i jeśli będzie powyżej 5 to będzie dobrze:-)2 dni później idź znów na betę i zobacz czy przyrost jest odpowiedni. O wszystkie tego typu badania możesz wypytać na wątku głównym staraczek- tam dziewczyny są lepszymi specjalistkami niż ja;-)
jeśli jesteś w ciąży (czego z całego serca zyczę), to bóle podbrzusza są naturalne. Jeśli zbyt mocne - można brać no -spę. Ale najlepiej skontaktuj się z lekarzem:-)
Czekamy na Ciebie na głównym:tak:

Beatka - gratulacje!!!! spokojnej ciąży:tak::tak::tak:
 
Witam!! Może któraś z Starających podpowie co o tym sądzić, @ przyszła w 39 dniu(zawsze regularnie 28 d), bezboleśnie, jakoś inaczej, tak jakby śluz z niteczkami krwi, bardzo skąpo.Piersi od kilku dni obrzmiałe i boleśne(nigdy wcześniej się tak nie działo), towarzyszy temu dziwne sampoczucie, lekkie nudnosci, brak apetytu, bóle głowy i utrzymująca się od kilku dni temp. 37 -37,1.
Test zrobiony w 7 dniu spóźnienia wyszedł z bladą poświatą drugiej kreseczki.

Pozdrawiam wszystkie Starajace:-):-):-)
 
reklama
Aga - proponuję zrobić drugi test domowy, lub lecieć na betę:tak: jeśli wyjdzie pozytywna, to migiem do lekarza żeby sprawdzić te krwawienie.
 
Do góry