reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Reniczek wiem o czym mówisz z tym strachem. P też ostatnio mnie nie mógł na test namówić. Ale ja mam nieregularne @ i bałam się, że to za wcześnie. Miałam przeczucie, że to nie dzidzia. Twoje objawy wskazują na fasolkę, więc test mógł być lewy, albo jeszcze nie było odpowiedniego stężenia hormonów.
Co do bety to Ci nie pomogę, bo nigdy nie robiłam, ale z tego co tu się naczytałam, to ona prędzej coś Ci powie.
 
reklama
Reniczek raczej test krwi na obecnosc ciazy robia w kazdej przychodni.Zadzwon i sie dowiedz czy w twojej robia a koszt to okolo 30zl.
 
Dziewczyny czy w ciazy bóle piersi są stałe czy nasilaja się wieczorami, i jak to jest z ta tampaertura po owulacji powinna spadać a jak półtorej tygodnia po owulacji utrzymuje się rano przed wstaniem z łóżka 37 a w ciągu dnia dochodzi do 37.3-7 to znaczy że to fasolka czy to narmalne....kiedy temperatura powinna spadać?

Będe wdzięczna za odpowiedz

Pozdrawiam

Kasia
 
Dziewczyny czy w ciazy bóle piersi są stałe czy nasilaja się wieczorami, i jak to jest z ta tampaertura po owulacji powinna spadać a jak półtorej tygodnia po owulacji utrzymuje się rano przed wstaniem z łóżka 37 a w ciągu dnia dochodzi do 37.3-7 to znaczy że to fasolka czy to narmalne....kiedy temperatura powinna spadać?

Będe wdzięczna za odpowiedz

Pozdrawiam

Kasia
Ja napisze tak w pierwszej ciazy wogole nie laial zadnych boli piersi,doslownie zadnych objawow no oprocz czestego oddawania moczu...a w tej od samego poczatku mam obolale i wrazliwe piersi non stop,jestem ciagle senna i mam mdlosci.Kazda ciaza jest inna ......
 
Czy któraś z Was może mi wyjaśnić sprawe temperaturay, jaka ona powinna być w czasie trwania cyklu? i jesli nie spada to co to oznacza?

Pozdrawiam serdecznie

Kasia
 
Cały czas mam ten ból brzucha, i piersi szczególnie wieczorami, jak co zjem to mnie mdli ale nie wymiotuje, i temperatura 37 rano od samej owulaci non stop w środe powinnam dostac okres...
Gin, trzyma kciuki żeby to była wczesna ciaża ale ja juz mam mętlik w głowie...chciałabym już wedzieć.
To czekanie mnie zabije...do tego jestem taka śpiąca, szybko sie męcze i zauważyłam że wieczorami w ciągu dnia też mam bardzo rozpulchnione i czerwone wszytsko tam na dole.........i piersi mi sie powiększyły, nie mieszczą się całe do stanika ;)
Ale byłabym szcześliwa jak to jest fasolka, tak za 1 razem by sie udało....


Pozdrawiam serdecznie szytskie czekajace i te już zafasolkowane.

Kasia
 
reklama
Kasiu objawiki prześliczne:tak:ale nie nakręcaj się tak, bo psychika potrafi te objawy wszystkie pięknie wyeksponować..
Trzymam kciuki za IIkrechy na teście:tak:
 
Do góry