reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam raz jeszcze...wiem,ze często w poczatkach ciąży zdarzają się jeszcze krwawienia - coś na kształt @, moja mama przy drugiej ciąży miała tak przez trzy miesiące w okresie przypadająym na @...
Pozdrawiam
 
reklama
Aga - nie ma problemu :) życzę Ci żeby to była dzidzia i żeby ciąża była dla Ciebie wspaniałym okresem :)
 
a ja powtorze test. zobaczymy co wyjdzie...jak dzidzia jednak - to super!!! jak nie to zaczne sie martwic i biegieem do lekarza.trzymam kciuki za wszystkie starajace sie -zeby sie nam udalo jak najszybciej!!!
 
Cześć dziewczyny!

Wyluzuje trochę choć brzuch ni przestaje boleć , do tego mam nabrzmiałe piersi i temperature kolejny ze 37.3
Byłamdzi u lekarza powiedział że nie ma żadnego powodu bólu szytsko tam jest w porzdku, i że to oczywiście może być ciąża ale za wcześnie aby to sprawdzić, kazała mi zrobic usg narządów rodnych w środę to będze 8 dzień od ewentualnego zapodnienia....na usg ciazy jeszcze nie bedzie widac prawda?

Brzuch mam powększony, nie mogę go wciągnąć, taki spuchniety i gorący....
Czy któraś z Was miała może podobne obiawy?

Pozdrawim

Kasia
 
zrobiłam przed chwila kolejny teścik, nie mogłam się powstrzymać, jest 2 taka super, super cieniutka kreseczka...mam więc nadzieję że to jednak dzidzia :)
czy po 7 dniach od ewentualnego zapłodnienia sens jest robic bete?

Zwariowałam na tym punkcie doszczętnie...siedze i zastanawiam się czy tam coś jest czy nie?..ale czuję że mama maleństwo pod serduszkiem..oby to sie okazało prawdą!

pozdrawiam

Kasia
 
witaj Kasiu
ja bym jeszcze z ta betka poczekala, to troche za wczesnie, czasami bywa tak ze @ jednak sie pojawia (nastepuje naturalnie poronienie)
wiec lepiej sie wstrzymaj do spodziewanej @
zycze Tobie zeby to byla ta upragniona fasolka:-)daj znac za pare dni
 
A co może wyjśc na za wcześnie zrobionej Becie? , to już kolejny dzień z tym okropnym bólem podbrzusza....i zacyna mnie tez przy tym bolec kregosłup, czym to może mys spowodowane?

Pozdrawiam

Kasia
 
reklama
na zbyt wcześnie zrobionej becie wyjdzie, że nie jesteś w ciąży co może być błędnym wynikiem lub, jak pisze gosia, teraz wyjdzie Ci niewielka beta, a potem dostaniesz normalnie @.. co jest zupełnie normalne..
Generalnie jeśli bardzo się martwisz poczekaj przynajmniej z 9-10 dni od owu, a jeśli martwisz się troszkę mniej, to poczekaj do terminu @ :)
na ból brzucha bezpiecznie mozesz brać no spę, co na kręgosłup - nie wiem..
 
Do góry