reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Witam!!!!
postanowiłam może zacząć od wątku w którym mogłybyśmy opisywać swoje być może swoje pierwsze bardzo wczesne objawy ciąży
Pozdrawiam:-):-):-):-):-):-)
 
Cześć dziewczynki:-) kurcze ja jak zwykle pewnie urojenia mam, ale 19.09 odstawilam Yasminelle po ponad pół rocznej kuracji, 21.09 przyszla
@ a potem sie przytulalismy,już nawet nie pamiętam kiedy 1-raz po @. A teraz od tygodnia mam strasznie:wściekła/y: bolące i nabrzmiale piersi, baaarddzzzoo kłuje mnie od czasu do czasu prawy jajnik-ale skurcze ogromniaste i nie wiem.. @ od zawsze miałam nieregularne i chyba dzis wybiorę się po teścik :tak: Pozdrawiam;-)
 
Witam,

Piszę po raz pierwszy,
Mam bardzo dziwne obiawy,
Kochałam się ze swoich chłopakiem ,,do końca,,w najbardziej płodne dni i od razu poczyłam sie dziwnie, mam zawroty głowy, boli mnie podbrzusze mam wciąż takie napięcie tam jak przed miesiączką i czuje mrowienie na całym podbrzuszu, mineły dopiero 3 dni od samej owulacji, czy to mozliwe abym tak szybko odczuwała ,,to,, .
Czy to możliwe żeby za pierwszym razem od razu się udało ?
Nie chce się nakręcać ale mam dziwne poczucie a to napięcie jest jednostajne wciąż, i czuje jakbym miała w brzuchu bańki mydlane..strasznie dziwne uczucie.
Musze czekac do planowanej miesiączki żeby się przekonac czy się udało?

Będe wdzięczna za odpowiedzo

Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Witaj Kasia-rt! Co do objawów, to chyba za wcześnie na jakiekolwiek. Ja bardzo podobnie miałam w ostatnim cyklu. To znaczy nie dokładnie, ale miałam kilka objawów, które powszechnie uważa się za ciążowe. Choć zdawałam sobie sprawę, że to za wcześnie, chciałam wierzyć, że to jednak fasolka. Jednak ja nie miałam przeczucia, że jestem w ciąży; miał je za to mój facet, co mnie trochę nakręcało. Niestety na teście była I, a jakiś czas później przyszła @. :-( Mam nadzieję jednak, że u Ciebie będzie inaczej i ta paskuda da Ci spokój na dłużej. Trzymam kciuki.
 
Witam ponownie, moje przeczucie nie mija..a temperature ,,tam,, mam 37,2 .....i nie mogę wciągnąć brzuszka, mam wraenie jakbym ie bardzo najadała, i wciaz mam tm taki napecie, mrowieni i tajakby mi ona dretwiała potem mrowienie i tak cały czas w nocy też.
Jaka powinna byc temperatura przy ciaży, a jaka normalnie....i jaka prz owulcji.

Będę wdzięczna zaodpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie!!
I ,,owoców,, życzę ;)
 
jestem w drugim miesiacu ciązy, jednak postanowiłam co nie co napisać, bo wiem jak sama rozpaczliwie poszukiwałam odpowiedzi i znaków zanim się udało. Moja historia nie jest zbyt wstrząsająca, bo,staraliśmy się tylko 5 miesięcy, jednak nie ukrywam, ze śledząc historie moich koleżanek już zaczynałam panikować. Test robiłam chyba 3 - 4 razy, za każdym razem był negatywny...no coż, miał ku temu podstway. W KOŃCU STWIERDZIŁAM ,ŻE PRZESTAJĘ JUŻ SZALEĆ, BO TO ZACZYNĄŁO MĘCZYĆ PRZYSZŁEGO TATUSIA...TE CIĄGŁE NADZIEJE I RZEKOME OBJAWY...PSIKUSY UMYSŁU...NIESTETY. KOBIETKI JAK CZEGOŚ PTAGNIEY , TO WARIUJEMY NA CAŁEGO. A JAK BYŁO NA PRAWDĘ. OTÓŻ PIERSI ZACZĘŁY SIĘ POWIĘKSZAĆ I ZMIENIAĆ BRODAWKI BARDZO REGULAMINOWO OKOŁO 3-4 TYGODNIA. TEST WYKONAŁM 4 DNI O SPÓŹNIAJĄCEJ SIE MIESĄCZCE, BO TAKIE SOBIE POSTANOWIŁAM CZYNI.C PO WIELU FAŁSZYWYCH ALARMACH, KTÓRE MOGA STAC SIĘ BARDZO OBSESYJNE I MIEĆ ODWROTNY SKUTEK. OD SAMEGO POCZATKU BYTŁAM BARDZO SENNA I MIAŁM NIEUSTAJĄCAA GORACZKĘ POWYŻEJ 37 STOPNI. MYŚLAŁAM ŻE JESTEM PRZEZIĘBIONA. NAWET NIESTETY BRAŁAm Z TEGO POWOWDU ANTYBIOTYK, OCZYWIŚCIE PO WSTEPNEJ KONSULATACJI Z LEKARZEM. KILKA DNI OKOŁO SPODZIEWANEGO TERMINU MIESIACZKI MIAŁAM BÓLE W DOLE BRZUCHA I JANIKÓW. CO CZĘSTO SPOWODOWANE JEST OBECNOĆIĄ TORBIELI , KTÓRE POWSTAJĄ NA SKUTEK CIĄŻY. CHOĆ WIEM, ZE CO KOBIETA TO OBJAWY...DOBRZE PODPYTAĆ MAMĘ JAK TO BYŁO W JEJ PRZYPDAKU, BO ZAZWYCZAJ U NAS TEZ SIĘ TO SPRAWDZI

pozrawiam
 
reklama
Witam, moje obawy z bólem podbrzusza są stałe od dnia kiedy mogło dojść do zapłodnienia to już 6 dzień bólu do tego temeperatura satała 37.1 plus zawroty głowy, sennośc i złe samopoczucie ale zwalm to na przeziębienie, do tego wieczorami pobolewają mnie piersi i mam ciągły ból głowy....czy moge zrobić sobie badania krwi? Po jakim czasie od zapładnienia w można robić badaniakrwi aby wykazały ewentualna ciąże?
Będę wdzięczna za odowiedzi ...

Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry