reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Dołączam się. Moja pierwsza ciążą. Dopiero początek. Mdli mnie, mam zachciewajki, a nie wymiotuje jedynie po lodach. Non stop chodzę zmęczona. Najchętniej przesypiałabym całe dnie. Jak na razie ciąża tylko wiadoma z testu. Mój ginekolog wraca dopiero 12 lipca z urlopu, więc wtedy będę miała potwierdzenie. Mam straszne wahania nastroju. Raz się śmieję, a za chwilę płaczę. Musi to śmiesznie wyglądać. Mój tż powiedział mi, że jak tak będzie przez 9 miesięcy to on zwariuje :-D. Liczę na to, ale, że zwariuje na punkcie małego szkrabka. :-)

Powiem Wam, że tak naprawdę to już się pogubiłam. Bo to albo pierwszy tydzień, albo 5 tydzień. Ostatni okres miałam 21 czerwca, choć było to raczej plamienie troszkę obfitsze ( przytulanki 16 czerwca i 24 czerwca). Wcześniejsza była 26 maja ( sexik był 10 i 12 maja). Pójdę do lekarza to się dowiem, choć trochę mnie to denerwuje, że nie wiem który to tydzień. Może wy coś mi doradzicie??
Gratki!:-)

Jako poczatek ciazy przyjmuje sie pierwszy dzien ostatniej @ (tej w maju):tak:
 
Cześć dziewczyny,zrobiłam dzisiaj betke i wynik wyszedł identyczny jak poprzednio:szok:
I o co chodzi???? Dała bym sobie głowe uciąć że w ciąży jestem,ale może się mylę.
Czy bhcg i hcg może po 5 dniach wyjść identyczne????:confused:
ZGŁUPIAŁAM!!!!!!!!! Macie jakiś pomysł???

Karolciak jak Twoje plamienia?

Aniaa-czekam na dobre wieści;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Poziomki to zależy jaki masz wyniki bety. Lekarka nie napisała Ci norm?

Muszę spadać do pracy.. Zażyłam już 2 No-spy, ale brzuch dalej boli :-( Dobrze, że jutro wolne, to sobie odpocznę.. Do wieczorka dziewczyny ;-)
 
Przepraszam!!! rzeczywiście:zawstydzona/y:
wynik hcg <1.00 a beta 0.065
Sliwka! to super!
Ja mam wszystkie objawy,wieczorem sprawdze może też mam śliwkę:-)
Po porodzie nie przypatrywałam się dokładnie swoim cyklom,ale zrobiłam to dzisiaj i są troche nieregularne,ok 30 dni a nie 28.
Mam nadzieje że po prostu było jeszcze za wcześnie.
W takim razie nie wtorek a piątek mam termin @
 
No to kochaniutka w ten sam dzien mamy dostac @(tzn nie dostac) . Jestem wykonczona w pracy nic nie mysle i wszytsko zle robie masakra i tyllko kierowniczka dzwoni co nie tak hehe i nawetpowiedziala dzisiaj ze ma juz mnie dosyc hehehe a co ja mam jej powiedziec ze jestem taka rozkojarzona bo moze bede miec dzidziusia?? lol a niestety ja pracuje w agencji pocztowej wiec tu trzeba miec glowe na karku a ja tego w ostatnich niach nie potrafie a tu duza odpowiedzialnopsc na mnie ciazy. a ja glupia nawet zamiast kubek po kawie umyc w plynie to w mydle w plynie i sie dziwie skad mam taka pompke do plyny;/ makabra juz sama nie moge ze soba wytrzymac. ale jade w te gory i sobie odpoczzne od tej pracy to moze mi sie polepszy:)

a skoro masz taki wyniek a @ masz miec dopierwo w piatek to chyba bardzo duze prawdopodobienstwo ze to bobo bo sama mi mowilas ze mozna kilka dni przed spodziewana @ zrobic a tobie zostal jeszcze tydzien:>
a moje sutki z dnia na dzien sie powiekszaja.... prosze trzymajcie kciuki za fosolinke:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobno 3 dni przed najwcześniej. Troche mi smutmo:-(.M mówi że też nie wierzy w te wyniki,i że podobnie się Gabrysia objawiała.
 
reklama
poziomkinie smuc sie bo nie masz czym:happy2: usmiech prosze:) to sama mowisz ze najwczesniej 3 dni przed a zrobilas 7 dni przed:)
wiec prosze sie nie dziwic:) trzymam mocno kciukasy:tak:
 
Do góry