reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

bo dzidziuchy lubią jak mamy odpoczywają;-) a co tam Aniaa_87 u Ciebie?? Jak samopoczucie?? Ja jako tako:-) tak myślę, że na następnym tydzień umówię się do mojej gin (bo przyjmuje tylko dwa dni w tyg:wściekła/y:) i zobaczę co tam w trawie piszczy, Bo jeśli to nie jest plamienie fasolkowe to ja takiego okresu nie chcę;-)
 
reklama
Nic z tego:dry: jutro jedziemy na giełde o 4 rano samochód sprzedać.
Jak wasze samopoczucie dziewczyny???
Jest bardzo czuły sikaniec- bobo test strumieniowy,ma czułość 10mlU/ml a dla porównania pre-test ma 25mlU/ml.
Tak pomyślałam że może we wtorek rano może zrobie bo to 28 dc:nerd:

Kamia jak to nie fasolka to co??;-)
 
Ostatnia edycja:
jak nie fasolka to same czarne wizje (bo jestem mistrzem od tworzenia czarnych scenariuszy;-)) takie jak za niski poziom jakiś hormonów stąd dziwny okres i w konsekwencji problemy z zafasolkowaniem:baffled: itp. wiem wiem tworzę ale po prostu nie chcę się nastawiać na 100 procent bo rozczarowanie za bardzo boli:-( a pewnie, ze zrób:-) jedyne co ryzykujesz to utratę 10 zł:-)
 
no właśnie miałam na środę 30 i od tego czasu mam te dziwne okresowe nieokresowe plamienia:szok: dlatego już sama nie wiem co myśleć bo objawy z tego co wcześniej pisałam to też mam takie jakby ciążowe:szok: dlatego chcę iść w przyszłym tygodniu do ginekologa:-)
 
reklama
Ostatnio zaniepokoiło mnie plamienie, które pojawiło się w terminie spodziewanej miesiączki (po dwóch dniach zanikło). Czy oznacza to, że mogę być w ciąży, bo normalna miesiączka się nie pojawiła? Jeśli tak, to będę bardzo szczęśliwa. Od kilku miesięcy staram się o dziecko. Kasia

Proponuję wykonać test ciążowy (jeden z dostępnych w aptece). Bo rzeczywiście ten brak miesiączki może oznaczać ciążę!

A plamienie? U niektórych pacjentek, pomimo prawidłowo rozwijającej się wczesnej ciąży, występują krwawienia z dróg rodnych w terminie miesiączki. Zdarza się tak tylko na początku ciąży i zazwyczaj krwawienia te są bardziej skąpe niż typowa miesiączka.

Jeśli test ciążowy będzie pozytywny, konieczna jest wizyta u ginekologa.
Jeśli test będzie negatywny, zapewne jest to międzymiesiączkowe plamienie, które czasem zdarza się nawet u zdrowych kobiet

kolorowych snów
 
Do góry