reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

to ty jutro już będziesz wiedziała??:-) tydzień po owulacji zaczęły mnie kłuć jajniki i miałam bardzo dużo śluzu, teraz od kilku dni ok 14, 15 jestem tak spiąca, że muszę się przespać bo inaczej nie jestem w stanie myśleć, od kilku dni nie mam apetytu i nic mi nie smakuje, no i ta reakcja na piwko dzisiaj, od poniedziałku cały czas boli mnie głowa, no i jeszcze jest dziwna sprawa bo jestem dość szczupłą osobą wręcz płaską a od jakiegoś tygodnia mój mąż powtarza, że mam jakiś taki zaokrąglony brzuch, siusiam częściej no i ogólnie jestem taka rozmemłana;-) no ale wczoraj niby dostałam ten okres, który wcale okresu nie przypomina:szok: boję się znowu napalać:-(
 
reklama
Kochana nie napalaj się tylko zrób badanko jak nic się nie znieni.
ja jak jestem w ciąży to prawie od razu zmieniam rozmiar:-D
Twoje objawy pasują:-)
 
poziomki jesteś moim zbawieniem na te dni:-) poobserwuje sobie jeszcze ten "okres" przez weekend i jak się nic nie zmieni to w pon pójdę na betę:-) a powiedz bo w coś kojarzę, że w którymś poście pisałaś, ze ci sikane testy nie wychodziły, dobrze kojarzę?
 
Tak,zawsze marzyłam że tak jak w filmach pokażę mężowi TEN właśnie test z 2 krechami:-D
i nic z tego nigdy mi nie wyszedł:baffled: ! ciążę potwierdziłam u gin, a w 2 poszłam na bete.
Tyle testów zmarnowałam ,że szkoda gadać
 
wiem o czym mówisz bo też zawsze tak sobie wyobrażałam powiedzenie mężowi o dzidziusiu:-) a tak trzeba pokazać wynik za lab:-) a wiesz w sumie czemu tak u ciebie było? duża załamka była jak wychodziła jedna krecha?
 
Tragedziana,ale jak się już udało to nie miałam głowu żeby pytać gina dlaczego tak jest:confused:
Z badania i tak nic nie zrozumie,kup małe buciki:-).
Mój chodzi ze mną na badania więc nici i z bucików;-)
.
 
Kochana ja już cię tu nie eksploatuje tutaj na forum bo będziesz miała mnie dość;-) dzięki za wszystkie słowa otuchy:-) fajnego masz męża, że chodzi z Toba na badania;-) koniecznie pisz jak będziesz wiedziała co i jak:-)buziole:-*
 
Ależ jestem wściekła :wściekła/y: O mało co nie pokłóciłam się z szefową :no:
Krakowianka85 GRATULACJĘ!!!! Wpadaj dalej do nas ;-) Trzymam kciukasy za szybkie i wspaniałe 9 m-cy :-)

Dziewczyny mam takie pytanie.. Jak byłam w pracy to zobaczyłam na papierze malutką plamkę koloru jasno-różowego :baffled: Do terminu @ mam jeszcze 2 dni (albo 4).. Oby to nie było to :-(
 
Coś ty fajnie się gada:-)
No fajnego mam męża:-D
Jutro ok 12 będą wyniki mam nadzieje że takie jak myślę:happy2:
Cały czas biegam siusiu i boli mnie brzuch jak przy @
W razie co to wal jak w dym!!:tak: I tak co jakiś czas zaglądam ;-) Buziole

Na razie się nie denerwuj!!! A na wkładce coś było? Musisz poobserwować,pewnie nie ma się czym przejmować:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Właśnie nie.. To była taka malutka kropelka, że prawie jej nie zauważyłam.. Na papierze była toaletowym... Ehh.. Coś czuję, że chyba nici z dzidziusia.. :-:)-:)-(
Ale trzymam za Was baaardzo mocno kciuki :*
 
Do góry