reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Zobaczymy jak będzie jutro.. Ale już wątpię abym była w ciąży :-( Odezwę się jutro. Brzuch mnie rozbolał i idę się położyć.. Miłego wieczorku kochane :-)
 
Krakowianka GRATULACJE
Ania:-( Jeżeli nie teraz to w nastepnym cyklu napewno:) Jestem z Toba:):)
poziomki to tylko my teraz czekmy na @ :(
Mi sie dzisiaj snilo ze zrobilam ta betke i wyszlo ponad 100:) Ah moglam sie wcale nie budzic... i jeszcze jakies *******ki ze autem jechalam i nie mialam hamulcow:O zaraz musze sprawdzic co to znaczy... dzisiaj rano mierzylam tylko pod pacha mialam 37 wiec na dole bylo ok 37,5 :szok:
Wogole strasznie mnie meczy kichanie zawsze na wiosne mialam jak kwitna te wszytskie kwiatki ale teraz to masakra a czytalam ze u alergikow podczas ciazy objawy moga byc duzo wieksze. ja nigdy nie bylam u alergika bo mi tam to zbytnio nie doskwieralo jak kichnelam kilka razy w ciagu dnia a teraz masakra. a to nie przeziebienie napewno ale martwie sie czy ta tempka nie jest z tego katarku:(
a moje narzady rozrodcze od wczoraj wygladaja jak sliwka..sine i wogole... naszczescie dzisiaj po pracy jade z odzinka w gory i wroce w niedziele wiec moze troche szybciej ten czas zleci....

heheh fajna cenzura a ja tylko napisalam pi er doł ki :p hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wszystkie ;-) U mnie wszystko rozkręciło się tak jak zawsze, nie wiem jak dam rady wytrzymać w pracy (zawsze pierwsze 2 dni są najgorsze, tak jak teraz) :no: Doszłam do wniosku z chłopakiem, że starania odłożymy do zaręczyn (w październiku), a do tego czasu pójdę na różne badania, zacznę bardziej dbać o siebie (rzucę palenie ;-)) i pogadam z lekarzem :-) Ale i tak będę Was podczytywać, trzymam bardzo mocno kciuki :*
Poziomki, Karolciak22 dajcie koniecznie znać jak poszło testowanko, ale jestem pewna, że Wam się udało w tym cyklu :tak: Powodzenia kochane :*
 
reklama
Dołączam się. Moja pierwsza ciążą. Dopiero początek. Mdli mnie, mam zachciewajki, a nie wymiotuje jedynie po lodach. Non stop chodzę zmęczona. Najchętniej przesypiałabym całe dnie. Jak na razie ciąża tylko wiadoma z testu. Mój ginekolog wraca dopiero 12 lipca z urlopu, więc wtedy będę miała potwierdzenie. Mam straszne wahania nastroju. Raz się śmieję, a za chwilę płaczę. Musi to śmiesznie wyglądać. Mój tż powiedział mi, że jak tak będzie przez 9 miesięcy to on zwariuje :-D. Liczę na to, ale, że zwariuje na punkcie małego szkrabka. :-)

Powiem Wam, że tak naprawdę to już się pogubiłam. Bo to albo pierwszy tydzień, albo 5 tydzień. Ostatni okres miałam 21 czerwca, choć było to raczej plamienie troszkę obfitsze ( przytulanki 16 czerwca i 24 czerwca). Wcześniejsza była 26 maja ( sexik był 10 i 12 maja). Pójdę do lekarza to się dowiem, choć trochę mnie to denerwuje, że nie wiem który to tydzień. Może wy coś mi doradzicie??
 
Ostatnia edycja:
Do góry