reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Nie żegnam się z wami:-) mam nadzieję, że już nie długo będę mogła tu napisać: "moje objawy to ble ble ble, a wczoraj zarobiłam test i...." ;-) a poza tym jestem bardzo ciekawa co tam u was powychodzi na testach więc zaglądać będę;-) i obym wpadła jak najszybciej;-)
 
reklama
Przed dniami p zróbcie sobie kilka dni ,może tydzień przerwy żeby śmietanka była bardziej treściwa:-)
Czytałaś kawał?????
 
Wpadaj jak najczesciej:-) Ja tu zagladam a pozniej ruch w pracy mi sie robi i nie mam kiedy wam odpowiedziec. dziekuje za odpowiedz o badankach.. to jeszcze za wczesnie zeby zrobic:( ahh ale hormony mi buzuja znowu sie ze swoim poklocilam.. byle nie te miesiaczkowe hormony:tak:
kamia 3 mam kciuki i czekam na informacje:)
poziomki dziekuje za poprawienie mi nastroju:-D
 
Ja nie moge się zebrać do roboty,cały czas siuuuuuusiam:-)
Ale ba by są!! Cieszymy się z mdłości,bolących cycków i kłujących jajników:confused:

Twoje ubrania:Pierwsze dziecko:
- Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę.
Drugie dziecko:
- Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.
Trzecie dziecko:
- Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami.

Przygotowanie do porodu:
Pierwsze dziecko:
- Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.
Drugie dziecko:
- Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.
Trzecie dziecko:
- Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży.

Ciuszki dziecięce:
Pierwsze dziecko:
- Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.
Drugie dziecko:
- Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami.
Trzecie dziecko:
- A niby, czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?

Płacz:
Pierwsze dziecko:
- Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie.
Drugie dziecko:
- Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko.
Trzecie dziecko:
- Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku.

Gdy upadnie smoczek:
Pierwsze dziecko:
- Wygotowujesz po powrocie do domu.
Drugie dziecko:
- Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi.
Trzecie dziecko:
- Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi.

Przewijanie:
Pierwsze dziecko:
- Zmieniasz pieluchę, co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta.
Drugie dziecko:
- Zmieniasz pieluchę, co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby.
Trzecie dziecko:
- Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan.

Zajęcia:
Pierwsze dziecko:
- Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp.
Drugie dziecko:
- Bierzesz dziecko na spacer.
Trzecie dziecko:
- Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej.

Twoje wyjścia:
Pierwsze dziecko:
- Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki.
Drugie dziecko:
- W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki.
Trzecie dziecko:
- Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko, jeśli pojawi się krew.

W domu:
Pierwsze dziecko:
- Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko.
Drugie dziecko:
- Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka.
Trzecie dziecko:
- Kryjesz się przed własnymi dziećmi.

Połknięcie monety:
Pierwsze dziecko:
- Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.
Drugie dziecko:
- Czekasz aż wysra.
Trzecie dziecko:
- Odejmujesz mu z kieszonkowego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tylko nie wtedy kiedy oznaczaja@ :-( kule najgorsze jest te uczicue jak ją dostaniesz:-( bezsilność i wściekłość jaką czujesz wtedy nawet trudno opisać, nie??
 
Ja sie ciesze jezeli to objawy ciazy;-) chociaz dzisiaj mialam rano 36,6:(:(:( ale w zasadzie nie wiem jaka mam normalna temp w pochwie.. bo jak kiedys normalnie ale pod pacha zmierzylam temp to przy dobrym samopoczuciu mam ok 36,2... nie chce sie nakreacac:p ale to robie:tak: pozatym nie mam apetytu jakos nic mi nie smakuje.. wszytsko jakies jalowe..ani nic dobrego sie nie moge napic ani zjesc.. a wczoraj mi bylo okropnie myslalam ze zaraz pobiegne wymiotowac ale jakos przeszlo. tylko moj mowi ze jestem strasznie blada i na piersiach mam widoczne zylki i piersi wczoraj wieczorem jakby z kamienia jak sie moj przytulil to byla masakra...
 
reklama
Ja mam ciężkie cycuchy,mam wrażenie że brodawki ściemniały:dry:
Kamia nie martw się gdzieś jest zapisane ile i kiedy będziemy miały dzieciaczków:-) Ty na pewno też!!!
 
Do góry