reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Cześć dziewczynki. Ale się dziś rozpisałyście :-D Właśnie wróciłam z pracy. Miałam takiego powera, że przez cały dzień sprzątałam. Ale jak na chwile usiadłam, to same oczy mi się zamykały :no:
Karolciak22 Jakby co, to miałabym tp. na 7.03 czyli dzień przed Dniem Kobiet :tak: (a urodzinki mam 10.04 więc obie jesteśmy Barankami ;-)).

Poziomka
: skoro z Gabi tak szybko zaciążyłaś to może tym razem też tak będzie :* Trzymam za Was mocno kciuki, aby czerwiec okazał się TYM miesiącem :)

Krakowianka85
: tak jak poziomka pisała, najlepiej zrobić badanie krwi, wynik będzie 100% wiarygodny. Czekam na wiadomość od Ciebie jakie wyniki będą :*
 
reklama
Dobrze kochana :* Od razu daj znać :)

Ehh.. Zawsze miałam objawy PMS najwyżej 2 dni przed @.. A już mam prawie tydzień :/ Dziś mnie tak zakuło w dole brzucha, że myślałam, że padnę tam :-( Powinnam mieć teraz wolne do poniedziałku, ale kierowniczka chciała, żebym przyszła jutro i w piątek :wściekła/y: Czas poszukać nowej pracy..
 
Miejmy nadzieję. Ja przez cały dzień jestem nieprzytomna i poszła bum lulu

ja miałam,zawsze dzień przed a teraz czuje się podle tydzień przed
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Może to akurat TO :) Jutro lub w piątek idę na rozmowę w sprawie pracy :tak: Napisali do mnie z ogłoszenia hehe dobrze by było dostać tą pracę :-)

Też bym chciała jutro się dowiedzieć :-) A muszę czekać do środy :wściekła/y:
 
He He ja do wtorku:wściekła/y:. Oszaleć można dlaczego od razu nie można wiedzieć????
Przecież stres przyszłej mamie nie służy :-D

A jakaś fajna ta praca???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
W Kefirku. Ale może uda mi się wrócić do poprzedniej w ciucholandzie. Zarabiałam tam 1600zl/netto.. Głupia byłam, że zrezygnowałam :wściekła/y:
W sumie też mogłabym testować we wtorek (@ powinna być między sobotą, a poniedziałkiem) :-) Ale chyba poczekam do środy.. Ok, idę się kąpać i lulać. Oczy same mi się zamykają.. Miłego wieczorku i do jutra :* papa ;-)
 
Do góry