reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ja z Gabrysią miałam nadrzerke, w ciąże zaszłam w 2 cyklu a i ciąża była książkowa.:-)
Z Gochą nie miałam a problemów tyle że szkoda gadać:-((3 ostatnie mc w szpitalu)
 
reklama
A przy Gosi tez mialas nadzerke? Ja slyszalam ze po wypalance moga byc straszne problemy w 3 trymestrze ciazy...a bym chyba tego nie przezyla jakbym stracila dziecko
 
Przy Gabrysi miałam.
Nie ma nic gorszego niż strata dziecka:-(,wszystko jedno w jakim czasie.
Ale nie myślmy o najgorszym!!!
Kurcze piersi mam takie że aż miło popatrzeć:-D:-D:-D
 
hihi ja na swoje tez teraz lubie popatrzec i sie dziwic:tak: to bedziemy rodzic w tym samym miesiacu:tak:

Mi wypada 18 marca gdyby co:p:p:p:p:p
 
Ostatnia edycja:
cyba marzec a nie czerwiec hehe.. chyba ze masz ciaze 12 miesieczna:p:p:)

Fajnie by bylo dolaczyc do tematu marcóweczek a ja mam urodziny 4 kwietnia to bym miala prezencjik:):):) A marzec fajny termin... cieplutko sie bedzie robilo na spacerki sie bedzie chodzilo:):):) ahhh ale byloby pieknie:) Ty juz masz dwie pociechy wiec gratuluje:*:*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marcóweczek nie widziałam jeszcze na forum,musimy chyba założyć:-)
Termin z Gabi miałam na 21.10 a urodziny mam 20.10 a i tak urodziła się 29.10:-)

Przede wszytstkim miałam gigantyczą pewność że jetem w ciąży;-),zanim pokazały to badania.
Z Gosią to już nie pamiętam (minęło 11 lat),a z Gabi pełniejsze piersi,zawroty głowy prawie że omdlenia(praktycznie od razu)
Ogólne złe samopoczucie.i apetyt.

Kochama spadam do tyrki,odezwe się po powrocie:-).
Papapapap
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry