reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witajcie! zazdroszczę wam, ze jeszcze macie nadzieję, bo ja ją właśnie dziś straciłam. Rano dostałam @ :-( i tyle okazało się z mojego kłucia i przeczucia:dry: nawet nie chcę mi się z nikim gadać, właściwie tylko płacze:-( powodzenia kochane, niech chociaż dla was to będzie szcześliwy miesiąc bużka
 
reklama
SZKOOOOODA:-( Nawet nie wiem jak Cię pocieszyć.
Trzeba próbować nie ma rady:dry:. Może weż chłopa na jakieś wakacje w okresie płodnym,
podobno pomaga;-). Trochę się wyluzujesz i..... może?????
Głowa do góry,a przed nami jeszcze tydzień niepewności.
BUUUUUUUUUUZIAKI:happy2:
 
Najbliższe wakacje mamy dopiero zaplanowane na październik (chyba nawet jak cykl utrzyma się podobnie to będą płodne) ale to jeszcze kuuuupa czasu:-( nic trzeba próbować dalej, tyle z tego, że przynajmniej te próbowanie jest fajne;-) przede wszystkim muszę chyba wrzucić na luz (tylko czemu to jest takie trudne:-( ????) bo - o przewrotna naturo!!!!!- im się bardziej chce tym się dłużej czeka:-( dziękuje poziomka za miłe słowa:-) wiecie co jest najgorsze? rodzince się nie pochwaliliśmy, że się stramy (żeby uniknąć "rodzinnego" oczekiwania na każdy okres i nie tłumaczyć się że to jeszcze nie teraz) i nie mogę nawet pożalić się mamie czy siostrze i powiedzieć czemu jestem taka dobita. fajnie, ze mogę tu o tym popisać:-) A Ty poziomka jak długo się starałaś o poprzednie maluchy?? Kiedy mam się zacząć martwić? (staramy się drugi miesiąc, tyle, że ten był z testami owulacyjnymi więc na pewno kochaliśmy się w odpowiednie dni stąd trochę się martwię).
 
Najwcześniej możesz się martwić po ok 6 mc.
jak będziesz u swojego gin to powiedz że się staracie,to może coś Ci podpowie:tak:,może jakieś badanka.
Ale myślę że narazie nie powinnaś się przejmować:-). Wrzucenie na luz duużo daje-ja mam Gabrysie:tak:.
Stres też nie działa pozytywnie.
O Gosie starałam się 6 mc, Gabi mam z 2 cyklu.
Jest fajna stronka:Przygotowanie do ciąży - zapytajpolozna.pl
Może coś pomoże:-).
Myślę że z siostrą możesz pogadać,wątpie żeby rozgadała o Twoich planach;-),od tego są w końcu siostry.
 
Objawy wczesnej ciąży są często takie same jak na @.
38-to rozumiem że jesteś po terminie@,zrób bete i będziesz miała 100% pewności:tak:.
Jeżeli wyjdzie ujemna,to skontaktuj się z gin.
Testy sikane nie zawsze działają poprawnie,mi nie wyszedł żaden oprócz bety to jest-najpewniejszy test.
 
reklama
Do góry