reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Hehe dokładnie :-) Ale i tak zamierzam poszukać czegoś innego, bo obecnie pracuję tylko 3 razy w tyg po 4 godz.. W sumie za miesiąc mam 300zł :wściekła/y: Co prawda nie narobię się tam nie wiadomo jak, ale sprzydałoby się zarabiać więcej, szczególnie jeśli okaże się, że będziemy w trójkę heh.. Ja lecę, wpadne do Was wieczorkiem :* Miłego dnia dziewuszki :*
 
reklama
Już po pracy. Nie robiłam prawie nic, a mimo to padam z nóg :zawstydzona/y: Jestem tak senna, że miałam plan aby położyć się na samym środku sali i zdrzemnąć się chociaż parę minutek :-) Ale nic z tego nie wyszło ;-)
Dziewczynki odpowiedzcie mi na jedną rzecz. Mianowicie jakiś czas temu kupiłam kwas foliowy. I tak się teraz zastanawiam czy zacząć brać go od jutra, czy może lepiej poczekać aż sprawa się wyjaśni? Albo może zapytać się o to lekarza? Boję się, bo czytałam różne opinie na temat folika..:sorry2:
 
No ja akurat nie planowałam tak w 100%.. Heh to była chwila uniesienia jak to się mówi ;-) Zacznę brać jutro rano. Dziękuję za odpowiedź :* Idę teraz meczyk oglądać :-) Miłego wieczorku :*
 
reklama
Ja nie mogłam spać do 3.30 bo tak mnie brzuch bolał(jak na okres).
Wyczytałam,że temp podwyższona ma być tylko w dn spodziewanej@.:dry:
Co strona to opinia:baffled:
 
Do góry