reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

My przytulamy sie 2 lata bez zadnych zabezpieczen i nic.. a to pierwszy cykl kiedy zaczelam obserwowac kiedy moze byc owulacja... teraz jesli dostane wstretna @ bede prowadzic wszytskie obserwacje. ale wolalabym jej nie dostac:-( a mierzysz temperaturke? Ja wczoraj mialam 37,5 a dzisiaj 36,7 i nie wiem co juz o tym myslec.. czy po owulacji a przed zagniezdzeniem moze spasc?? :confused:
 
reklama
Dziewczyny wiem, że tak wcześnie nie ma żadnych objawów, ale nie mogę myśleć o niczym innym.. :-( Jestem bardzo niecierpliwa :zawstydzona/y: Chciałam się zapytać, czy ból jajników 8 dni po współżyciu może oznaczać zagnieżdżenie zarodka? @ powinnam mieć ok 3-5 lipca, więc jeszcze zostało czasu. Takie bóle miałam przeważnie tuż przed.. I tak się zastanawiam czy to może być TO...:tak:
 
J ci nie odpowiem bo sama jestem ciekawa juz mnie tydzien kluje... to juz po owulacji wiec dziwne... ja powinnam dostac @ ok 9 lipca wiec mamy podobnie
 
W takim razie trzymam kciuki za dobrą nowinę :* Mam nadzieję, że oboje zobaczymy dwie kreseczki na teście :tak: Ja będę testować 6-go lub 7-go lipca.. O ile wstrętna @ nie przyjdzie :wściekła/y: Jeszcze tyyle czasu :-(
 
Witam się z rana

Bywałam i tu więc napiszę, że beta tym razem się potwierdziła, wyszło 998.0 i na poniedziałek dopiero mam lekarza, szybciej nie idę bo jeszcze mnie z kwitkiem odeślą, na razie nie widzę nic niepokojącego u siebie więc zaczekam na wizytę:-)

Trzymam &&&&&& za was dziewczyny
 
Cześć dziewczyny ja spodziewam a raczej nie spodziewam się @ 06.06.
Mam mdłości,zawroty głowy,jestem okropnie rozkojarzona,mam tamp powyżej 37,dużo częściej siusiam,zaparcia.... no i mam przeczucie jak poprzednim razem-wiedziałam wcześniej niż pokazały to testy i badania lekarskie.
Zrobiłam jednak wczoraj bete 9 dni przed @. Nic nie wyszło:wściekła/y:
Pewnie za wcześnie na test:-(
 
poziomki Nie martw się.. moze faktycznie za wczesnie.. skoro masz przeczucia to wierze w Twoja fasoleczke i 3mam mocno kciuki:happy2: ja dzisiaj rano mialam 36,7 i nie wiem czy to moze wykluczac ciaze? w godzinach popoludniowych mam po 37,5 a nie jestem przeziebiona ani nic:) cały czas mam klucia i pobolewania w podbrzuszu, rowniez zaparcia, sisiu tez czesciej chodze, i moje sutki sa ogromne:confused:
gniesia gratulacje!!!!!!!!!!:happy2: daj znac po wizycie co i jak z fasolka:) ale Ci zazdroszcze:*:*:*
Ania a my dalej czekamy... tylko jak ten czas się ciągnie:(
 
Z chęcią bym usnęła i obudziła się dopiero w dniu spodziewanej @
Podwyższona temp była głównym objawem w mojej poprzedniej ciąży.Piersi też mnie trochę pobolewają
Super że jest z kim o tym pogadać:-)
Mam nadzieje że niedługo pogadamy na forum marcowych mam:tak:
 
reklama
karolciak22 Czekamy, czekamy.. Chciałabym mieć więcej cierpliwości :zawstydzona/y: Też mam dziś kłucia tak jak Ty i od wczoraj tak jakby sutki mnie zaczęły boleć (ale tylko przy dotyku). Nie chcę się za bardzo nakręcać, bo kiedyś miałam prawie wszystkie podręcznikowe objawy i nic z tego nie wyszło :-( Ale najbardziej nie dają mi spokoju właśnie te "ciągnące" jajniki. Nigdy nie miałam aż tak wcześnie..
 
Do góry