reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam wszystkich!Zastanawiam się czy jestem w ciąży.Właściwie powinnam dostać @ za 1.5 tygodnia,ale dosłownie czuje, że to może być to.W zeszłym miesiącu @ spóźnił mi się prawie tydzień.Potem zaczęłam odczuwać kłucie w jajnikach, zmiany nastroju, mdłości .. nie raz mi coś zaszkodziło.Czasami jak leże na brzuchu też mi jest nie dobrze.Jak coś robię to czasami mi się zakręci w głowie.W nocy nie umie spać,a jak w końcu uda mi się zasnąć to i tak co chwile się budze.No i mam większy apetyt niż miałam.Wcześniej jadłam 3 a nawet bywało ze 2 raz dziennie.Teraz jem co chwile, średnio co 2 godziny bo po prostu głodnieje.Myślicie, że może być to ciąża??Z testem narazie poczekam.Zobaczymy czy 4.07 dostane @.Czekam na odpowiedz i z góry dziękuję.Pozdrawiam.
no to czekamy na @ juz nie dlugo,,,ja czekam na jutro wynik bety mam juz 8 dni spuznienia
 
reklama
Witaj Anecik_22 Jestem nowa na forum. Śledzę losy staraczek od jkaiegoś już czasu jednak dopiero dziś zarejestrowałam się oficjalnie. Doskonale Cię rozumiem. Razem z mężem staramy się o dzieciątko od roku. Bez rezultatów. Każdy cykl wiąże się z następnym rozczarowaniem. Ostatnio okazało się, że moja prolaktyna po obciążeniu metoclopramidem jest 10razy ponad normę. Dostałam Bromergon.
W tym cyklu jestem na clo, dostalam tez zastrzyk ovitrelle. Dziś jest 18 dc. Owu prawdopodobnie wystąpiła 14/15 d.c. Kolejny cykl, kolejne nadzieje.
Damy radę Anecik_22. Uda nam się spełnić marzenia!
 
Witam moje drogie Panie;)przez ost czas przechodzilam wiele badan...i niestety....wszystkie moje proby zajscia w ciaze konczyly sie fiaskiem...badania otworzyly mi oczy...piszac to mam lzy w oczach.....niestey jestem bezplodna...w wieku 19lat....moje zycie sie zawalilo...razem z chlopakiem przyezywamy ciezki okres w naszym zyciu....tak bardzo sie ciesze ze wam sie udaje:)kocham was i wasze maluszki:*:*dziekuje za ta strone;*
CZEŚĆ TRZYMAJ SIE NIE TRAĆ NADZIEI , MOJA ZNAJOMA ZASZŁA W CIĄŻE PO 12 LATACH , PEWNIE NIE JEDNA Z WAS JUŻ BY ZWĄTPIŁA, ALE SIĘ JEJ UDAŁO, TOBIE TERZ SIE UDA NIE TRAĆ NADZIEI, POZDRAWIAM MOCNO I ŻYCZĘ DZIDZI:tak:
 
Witam kochane. Ja to mam takie pytanie do Was. Bo widzicie, jestem prawie 4 miesiące po porodzie. Po 7 tygodniach od porodu przestałam karmić dzidziusia, ponieważ miałam zabieg w szpitalu (łyżeczkowanie) z racji krwiaka, który mi się zrobił w macicy. Potem antybiotyki itd. 13 i 26 maja miałam "pięciominutowe" krwawienie.. Od 11 dni zażywam tabletki antykoncepcyjne REGULON, które przepisał mi lekarz. Mój problem polega na tym, że mam pewne wątpliwości co do tego czy czasami nie zaszłam w ciąże.. Jeszcze zanim zaczęłam brać tabletki, doszło do stosunku z moim facetem. Jednak stosunek nie był pełny.. Jest w ogóle możliwe, że jestem w ciąży? Bo kurde miewam zgage (tylko w ciąży miałam), mam ochote na słodkie, chudne, nie mam apetytu, cierpię na bezsenność.. Wiecie, ja to cały czas mówię, że to od tych tabletek.. Ale jednak boję się że może to być ciąża.. I nie wiem, iść do lekarza? Wydaje mi się, że lekarz zanim dał mi tablety, powinien mnie zbadać.. A jemu się po prostu chyba nie chciało.. Wypisał recepte i papa. I teraz nie wiem co robić.. Czytałam, że test może różne cuda pokazać jak bierze się tablety.. Ze mną to tam mały pikuś, ale jak jestem w ciąży, to boję się o skutki uboczne po tabletach.. Ah, już sama się pogubiłam.. Może coś któraś wie na ten temat?
 
Witam kochane staraczki:-) Dawno mnie nie było z racji braku czasu. Obrona, praca etc. Normalnie urwanie głowy. U mnie nic nowego. Ostatnio okres znowu mi się spóźniał, ale to chyba przez stres. Robiłam test a tu nic. Generalnie daliśmy sobie na razie spokój. Po obronie przystępujemy do działania, a jak nadal nic to mój Pan musi iść się przebadać, bo może coś z nim nie halo. Nie mniej jednak jesteśmy dobrej myśli;)
Izu, bardzo bym chciała pomóc, ale nie mam pojęcia czy jesteś w ciąży czy nie. A te wszystkie zachciewajki itp. nie są czasem po tabletkach lub może się za bardzo nakręcasz. Ja np. miewałam po tabletkach anty zgagę, nie miałam apetytu, czułam się pełna i tyłam. Na szczęście obecnie są dostepne różne tabletki i można jest sobie z pomoca lekarza dobrać. Generalnie ja bardzo krótko zażywałam tabletki anty, bo należę z racji tego co robię do roztargnionych ludzi etc. więc często o nich zapominałam, co się mijało z ich celem.
Co do nakręcania to też to bardzo możliwe. Sama się potrafię tak nakręcić, że mam objawy ciążowe typu zachcianki etc. Najlepiej zrobisz jak udasz się do lekarza moim zdaniem! Pozdrawiam!
 
Czemu ten czas tak wolno leci:-( tak chciałabym już wiedzieć co jest na rzeczy, a do terminu @ jeszcze 3 dni:-( staram się za bardzo nie nastawiać ale nie wiem czy znacie takie uczycie, że jak sobie wmawiacie, że się nie udało to macie jeszcze większego doła a z drugiej strony boicie się nastawiać na "tak", żeby rozczarowanie było mniejsze. Najgorsze, że wiele objawów w tym okresie to może pasować do PMS jak i do ciąży:confused: alanya trzymam kciuki:-) oby to było teraz:-) pozdrawiam i czekam dalej;-)
 
Kamia_22 doskonale Cir rozumie.. mam tak samo a i objawy mam podobne... okres mam dostac dopiero ok 9 lipca wiec nie wiem jak dotrwam do tego czasu... dopiero co skonczyly mi sie plodne dni a ja czuje klucie lewego jajnika, piersi mnie nie bola ale sa za to powiekszose sutki.. nerka tez mnie boli.. myslalam juz pare razy ze jestem w ciazy... wmawialam sobie rozne objawy.. ale tego klucia to nie bylo:) to tez na owulacje ale mam to od wtorku a wczoraj to az mi noga dretwiala.. i ciagle bym spala.. 3 mam kciuki za Ciebie a Ty prosze 3 maj za mnie:):)
 
reklama
No to się cieszę, ze ktoś mnie rozumie:-) no to ja mam właśnie bardzo podobnie jak Ty z tymi bólami i drętwieniem:-) a do tego w tamtym cyklu miałam wszystkie"objawy" i niestety @ w terminie:-/ a teraz właściwie pierwszy raz od prawie tygodnia ten ból. Na szczęście jutro wyjeżdżam na dwa dni i nie będę miała czasu cały czas myśleć czy to to, a w środę czwartek moja chwila prawdy;-) karolciak22 3mam kciuki i przesyłam duuuuużo fasolkowych fluidów:-) a jak długo się staracie? buziaki
http://www.suwaczki.com/][/URL]
 
Ostatnia edycja:
Do góry