reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam moje drogie Panie;)przez ost czas przechodzilam wiele badan...i niestety....wszystkie moje proby zajscia w ciaze konczyly sie fiaskiem...badania otworzyly mi oczy...piszac to mam lzy w oczach.....niestey jestem bezplodna...w wieku 19lat....moje zycie sie zawalilo...razem z chlopakiem przyezywamy ciezki okres w naszym zyciu....tak bardzo sie ciesze ze wam sie udaje:)kocham was i wasze maluszki:*:*dziekuje za ta strone;*
witaj to juz jest stwierdzone na 100%? jestes mloda nie poddawaj sie idz dalej do lekarzy sprawdz u innych lekarzy !daj znac tulam cie kochana miej nadzieje
 
reklama
Właśnie się zabierałam do opisania moich objawów bo podejrzewałam ciążę a tu nagle... @. Aż się popłakałam :( Mam bardzo nabrzmiałe i ciężkie piersi i widoczne żyłki czego nigdy wcześniej nie zaobserwowałam u siebie. Wczoraj zawroty głowy i bóle brzucha, wcześniej ból lewego jajnika a jeszcze wcześniej zmienne nastroje (mało nie pobiłam swojego chłopaka a poszło o jakąś drobnostkę). I już się zaczęłam wkręcać a tu taka niespodzianka :/ ehhh aż szkoda gadać :(
 
Witam!
Mam takie pytanko. Ostatni okres miałam 26 maja i z wyliczeń wychodziło, ze dni płodne powinny być ok 12 czerwca(cykl ok 31 dniowy), jednak testy owulacyjne wskazały ok 15 czerwca. I tu pojawia sie moje pytanko: czy w związku z tym @ mogę się spodziewać w sobotę 26 czerwca czy jeżeli dni płodne się przesunęły to on też się przesunie? Dodam, że to drugi cykl starań i od jakiś 3,4 dni pobolewa mnie podbrzusze i okolice krzyża i nerek, mam zawroty głowy i ciągłe zmęczenie ale wiem wiem to może być też na @;-) pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę powodzenia:-)

Jeżeli przesuwa sie owulacja to wydłuza sie tez cyk - a to dlatego, ze faza lutealna (czyli ta po owulacji) ma względnie te samą długość dni, przesuwa sie jedynie pierwsza faza cyklu ta przed owulacją i od tej fazy tak naprawdę zależy długość naszego cyklu!!!!
 
Witam!
Mam takie pytanko. Ostatni okres miałam 26 maja i z wyliczeń wychodziło, ze dni płodne powinny być ok 12 czerwca(cykl ok 31 dniowy), jednak testy owulacyjne wskazały ok 15 czerwca. I tu pojawia sie moje pytanko: czy w związku z tym @ mogę się spodziewać w sobotę 26 czerwca czy jeżeli dni płodne się przesunęły to on też się przesunie? Dodam, że to drugi cykl starań i od jakiś 3,4 dni pobolewa mnie podbrzusze i okolice krzyża i nerek, mam zawroty głowy i ciągłe zmęczenie ale wiem wiem to może być też na @;-) pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę powodzenia:-)

dlugosc cyklu zalezy zazwyczaj od pierwszej fazy cyklu czyli tej przed owulacją.. druga zazwyczaj jest stala i w wiekszosci przypadkow jej dlugosc to 14 dni czyli @ powinnas dostac 30czerwca-1 lipca (15-16 owu plus 14 faza lutealna i na nastepny dzien @)
 
Dziękuje bardzo za odpowiedź. Dzięki Wam nie będe się nie potrzebnie wkręcać jak później dostanę @.(chociaż wolałabym nie;-)) jesteście kochane:-) buziaki potem dam znać co tam się wykluło;-)
 
Cześć dziewczyny :biggrin2::-)
Opisywałam moją sytuację na innym wątku, ale nikt mi nie odpisał :-( Sprawa wygląda następująco: 20.06 kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i nie zdążył "wyciągnąć".. Prawie wszystko zostało we mnie.. Wiem, że kalendarzyki są bardzo mylne, ale jakbym nie liczyła zawsze wychodzi, że dziś mam dzień płodny.. :-( Niedługo planujemy zaręczyny..
No i tak się właśnie zastanawiam, czy jest bardzo duże prawdopodobieństwo ciąży? Wiem, że nikt mi nie powie tego na pewno (zostaje tylko czekanie do terminu @), ale chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was zaszła w ciąże przy niepełnym stosunku..? Dziękuję z góry za odpowiedzi :*
 
Cześć dziewczyny :biggrin2::-)
Opisywałam moją sytuację na innym wątku, ale nikt mi nie odpisał :-( Sprawa wygląda następująco: 20.06 kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i nie zdążył "wyciągnąć".. Prawie wszystko zostało we mnie.. Wiem, że kalendarzyki są bardzo mylne, ale jakbym nie liczyła zawsze wychodzi, że dziś mam dzień płodny.. :-( Niedługo planujemy zaręczyny..
No i tak się właśnie zastanawiam, czy jest bardzo duże prawdopodobieństwo ciąży? Wiem, że nikt mi nie powie tego na pewno (zostaje tylko czekanie do terminu @), ale chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was zaszła w ciąże przy niepełnym stosunku..? Dziękuję z góry za odpowiedzi :*
Moim zdaniem jesli jednak skoczyl w srodku i wiekszosc tam zostala to byl to pelny stosunek. Wiec jak najbardziej jest mozliwosc ciazy.
 
Witam moje drogie Panie;)przez ost czas przechodzilam wiele badan...i niestety....wszystkie moje proby zajscia w ciaze konczyly sie fiaskiem...badania otworzyly mi oczy...piszac to mam lzy w oczach.....niestey jestem bezplodna...w wieku 19lat....moje zycie sie zawalilo...razem z chlopakiem przyezywamy ciezki okres w naszym zyciu....tak bardzo sie ciesze ze wam sie udaje:)kocham was i wasze maluszki:*:*dziekuje za ta strone;*
mi lekarze powiedzieli że moje jajeczka nie pękają i na bank naturalnie nie zajdę w ciąze tylko invitro a co jak się okazuje pomylili się, więc radze popytać jeszcze innych lekarzy i wierzyć że to nie prawda!! i że kiedyś bedziesz mamusią!!
 
Witam wszystkich!Zastanawiam się czy jestem w ciąży.Właściwie powinnam dostać @ za 1.5 tygodnia,ale dosłownie czuje, że to może być to.W zeszłym miesiącu @ spóźnił mi się prawie tydzień.Potem zaczęłam odczuwać kłucie w jajnikach, zmiany nastroju, mdłości .. nie raz mi coś zaszkodziło.Czasami jak leże na brzuchu też mi jest nie dobrze.Jak coś robię to czasami mi się zakręci w głowie.W nocy nie umie spać,a jak w końcu uda mi się zasnąć to i tak co chwile się budze.No i mam większy apetyt niż miałam.Wcześniej jadłam 3 a nawet bywało ze 2 raz dziennie.Teraz jem co chwile, średnio co 2 godziny bo po prostu głodnieje.Myślicie, że może być to ciąża??Z testem narazie poczekam.Zobaczymy czy 4.07 dostane @.Czekam na odpowiedz i z góry dziękuję.Pozdrawiam.
 
reklama
w I trymestrze apetyt wcale nnie jest duzo wiekszy tymbardziej ze wtedy jak teraz u Ciebie jajeczko jesli nawet zapłodnione podrozuje przez jajowod do macicy, nie mozesz sie tak tez nastawiac troche wiecej luzu, spij sobie spokojnie co ma byc to bedzie:) trzymam kciuki za 2 krechy
 
Do góry