reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

no wlasnie dlatego juz odstawilam, odstawilam wszelkie jak to sie mowi "wspomagacze" i "niewspomagacze". Nic nie lykam, nie patrze na diete, jak mam ochote na piwo czy wino to wypije pare lyczkow. skoro przez tyle czasu nie bylo rezultatow to teraz obieram inna metode ide na zywca. Mam nadzieje, ze do wrzesnia zanim minie pelny rok uda mi sie zajsc w ciaze...
cześć .Tak trzymaj , nie zadręczaj się , nie myśl mocno o ciąży a z czasem ona sama przyjdzie. Dbaj o o by się zdrowo odżywiać i nie pić żadnych tabletek, ja będę trzymać za ciebie kciuki. Ja sama staram się o drugiego dzidziusia , okres mi sie spóznia od 14.06 i mam gorączkę , myślę zrobić jutro albo pojurze test. może się udało. To mój 2 cykl starań. Ja ciebie będę mocno trzymać kciuki, BYĆ DOBREJ MYŚLI , WIARY , NADZIEI A NAPEWNO CI SIĘ UDA.:tak::tak:POZDRAWIAM CIĘ :-):tak:
 
reklama
no to kochana to juz tydzien czasu ja bym nie wtrzymala i juz zrobila test! Mam nadzieje, ze sie udalo dziekuje za wsparcie no i vice versa ;-)
 
no to kochana to juz tydzien czasu ja bym nie wtrzymala i juz zrobila test! Mam nadzieje, ze sie udalo dziekuje za wsparcie no i vice versa ;-)
Cześć dziś zrobiłam test jadna kteska ciemna i druga bladziutka, nie wiem co o tym myśleć , muszę chyba powturzyć test . Mam ciągle upławy , brak @ , gorączkę , mdłości. Mam jeszcze poczekać z testem?? ja cię pozdrawiam i życzę dzidziusia:tak:. pozdrawiam
 
ta druga cieniutenka moze swiadczyc o ciazy...powtorz test jutro albo pojotrze, a najlepiej to idz na bete i wtedy bedzie 100% pewnosci
 
Witam panie

Trochę mnie tu nie było, cały czas zaglądałam i nie widziałam, że ktoś pisze:szok:
U mnie jest jakoś dziwnie, testy wychodzą pozytywnie, @ brak, u lekarza byłam nic nie stwierdziła, bete zrobiłam w 26 dc wyszło <2 mlU/ml
jakoś nie wiem o co w tym biega i co mam z tym robić, czy czekać dalej, czy nastąpi ciąża mechaniczna, nie wiem co jest grane.
 
26dc to jest bardzo wczesnie wcale sie nie dziwie, ze lakraz nic nie widzial i ze beta jest mala? Jak dlugie masz cykle, na kiedy masz termin @ ?
 
26dc to jest bardzo wczesnie wcale sie nie dziwie, ze lakraz nic nie widzial i ze beta jest mala? Jak dlugie masz cykle, na kiedy masz termin @ ?

cykle mam 24-26 dni czyli @ powinna być teraz jakoś niedziela - wtorek ale miałam plamienia od niedzieli i już nie mam, wiec ta @ już pewnie była, z tego co wiem to owulkę miałam 6 czerwca ale głowy sobie nie dam odciąć:-) bo z nią róznie bywa, w bądź razie wtedy działaliśmy,
hmm czemu mówią że bete się robi po 10 dniach od zapłodnienia i wtedy wiadomo w takim razie u mnie to nie działa skoro nic nie wskazało

wkleję moje testy, ostatni z dzisiaj
 
Witam moje drogie Panie;)przez ost czas przechodzilam wiele badan...i niestety....wszystkie moje proby zajscia w ciaze konczyly sie fiaskiem...badania otworzyly mi oczy...piszac to mam lzy w oczach.....niestey jestem bezplodna...w wieku 19lat....moje zycie sie zawalilo...razem z chlopakiem przyezywamy ciezki okres w naszym zyciu....tak bardzo sie ciesze ze wam sie udaje:)kocham was i wasze maluszki:*:*dziekuje za ta strone;*
 
reklama
Witam!
Mam takie pytanko. Ostatni okres miałam 26 maja i z wyliczeń wychodziło, ze dni płodne powinny być ok 12 czerwca(cykl ok 31 dniowy), jednak testy owulacyjne wskazały ok 15 czerwca. I tu pojawia sie moje pytanko: czy w związku z tym @ mogę się spodziewać w sobotę 26 czerwca czy jeżeli dni płodne się przesunęły to on też się przesunie? Dodam, że to drugi cykl starań i od jakiś 3,4 dni pobolewa mnie podbrzusze i okolice krzyża i nerek, mam zawroty głowy i ciągłe zmęczenie ale wiem wiem to może być też na @;-) pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę powodzenia:-)
 
Do góry