reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
mmmia na test nie jest za pozno z reszta dchudzanie tez moze wplywac na brak miesiaczki szczegolnie jak piszesz ze jest to odchudzanie rygorystyczne


a ja mam takie objawy :
1.od czterech dni od owy boli mni brzuchol
2.ciagnie w pachwinach
3.od wczoraj zaczelam czesciej chodzic do toalety
4. cycki bola od kilku dni ale dzisiaj chyba juz mniej...

niby objawy ciazy ale przeczucie mam ze to nie dzidzia... czy po clo (bralam 5-9dc) pod koniec cyklu mozna miec takie obajwy ?? zaraz chyba zwariuje ... :( dzisiaj jest ok 8 dp owulce
 
witam wszystkie staraczki,wiecie co zrobilam obie test rano noi negatywny nie mam cierpliwosci!dlaczego zrobilam bo mnie bola cyce juz ze 3 dni co nigdy mnie nie bolaly!wiec skusilam sie na test noi teraz jestem strasznie roszczarowana!!!!!moze za wczesnie?@mam miec 14.dni plodne owulke mialam 30stego,dzisiaj jest 7 kwiecien za wczenie na test?taka bylam nie cierpliwa ze teraz jestem w dolku test negatywny!!!!
 
ja to samo a nie chcialam pisac ale widze z enie tylko ja robie testy 7 dni po owu... i to ten czuly zrobilkam co niby 2-3 dni po zaplodnieniu wykrywa . i nie rozumiem tego zaplodnienie to wtedy co sie zagniezdza ?? bo zapladnie sie wczesniej a zagniezdza od 6-8 dc wiec o co chodzi... wiem ze test za wczesnie zrobilysmy le tez mialam nadzieje chociaz na cien 2 kreski...
 
Ja miałam cień drugiej kreski w dniu spodziewanej @. Test sikany robiłam wieczorem. Trzeba trochę czasu, żeby HCG podskoczyło. Nawet test z krwi wychodzi dopiero chyba 10 dni po owu. Rozumiem, że jesteście niecierpliwe, ale niestety jeszcze musicie poczekać na wiarygodny wynik ;-)
To co piszą na testach, że już po kilku dniach da wynik to tylko chwyty reklamowe i tyle :tak:
 
chłyt marketingowy :D jak z kabaretu ... black opal masz racje a my napalone czasem wierzymy w te cuda...mi dopiero w poprzedniej ciazy w dniu spodziewanej @ tez wyszedl test i blady jak szlak i tak samo wyszedl ten o czulosci 25 i tak samo ten o czulosci 10 wiec pic na wode fotomontaz...
 
Czesc dziewczyny, no ja wlasnie tez dzis rano zrobilam ten nieszczesny test i oczywiscie jak bylo do przewidzenia negatywny:( Ze tez mnie to nie dziwi... Mam tylko nadzieje, ze to mnie troche odblokuje i przyjdzie w koncu @. Dzis chyba te plamienia jakby troche przybieraja na mocy, moze w koncu sie cos rozkreci. Nie rozumiem tylko dlaczego temperatura sie tak dziwnie zachowuje. W pierwszym dniu plamienia czyli 11 dni temu temp spadla i myslalam ze sie zaczyna i tak od tych dziesieciu dni temp raz w gore raz w dol ale raczej z tendencja wzrostowa. W takim razie mam pytanie, czy temp spada przed miesiaczka czy przed plamieniem? W pierwszym dniu plamienia dlaczego spadla mi temp i teraz kiedy byc moze zbliza sie @ moja temp rosnie? Nic juz z tego nie rozumiem, ale to pierwszy miesiac kiedy mierze temp wiec moze tak juz mam...Ale niech juz @ przyjdzie please zebym mogla znow zaczac staranka:)
 
reklama
dziękuje za odpowiedź:) poczekam jednak jeszcze te dwa dni, później zrobię test. Ale czy to możliwe aby w niepłodne i podczas przerywanego pojawiła się ciąża? oczywiście, jeśli będzie, to będę się bardzo cieszyła:-).
 
Do góry