reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
No wiem wiem,podstawa to nie nakręcać się,no w sumie też nie mam za bardzo jak zrobić teraz test bo od kilku miesiecy mieszkam na wsi a do miasta kawalek drogi wiec poczekam ten tydzien...i oby oby...

Nektarynka to nie dlugo bedziesz na pół metku co? A jak sie czujesz? To nie mialas zadnych objawow?nic nie wskazywalo ze jestes w ciazy?
 
no tak niedługo półmetek:) teraz ogołnie bardzo dobrze sie czuje..
nie powiem ze nie było zadnych objawów ale one zdecydowanie były później.. nudności, wymioty, senność, zachcianki, owszem jakos 8 dni po owu strasznie za mną chodzila kapusta kiszona prosto ze słoika.. i w sumie tak jakos, dzien po dniu jadłam ją (3 dni z kolei) az cały słoik zjadłam ale nawet nie podejrzewałam, że to może być ciążowa zachcianka..
 
ja mam za to caly czas ochote na cos ostrego. specjalnie leczo musialam zrobic. w ogole zauwazylam ze tak jakbym troche wiecej jadla. dzisiaj to nawet o 6 wstalam zeby w lodowce buszowac. za to odpycha mnie od slodkosci chociaz bardzo bardzo je lubie to narazie nie mam w ogole na to apetytu. no a tak w ogole to z lozka mi sie nie chce wstac. caly czas bym tylko lezala i spala. bol brzucha towarzyszy mi jak narazie prawie przez caly czas az sie czasami boje czy aby na pewno te wszystkie testy byly prawdziwe. lekarza mam dopiero w przyszlym tygodniu ale chyba pewna moge byc. w koncu trzy testy pozytywne. a i jeszcze jedno co zauwazylam to ze caly czas mam tam na dole mokro:/ mam nadzieje ze to wszystko normalne objawy. trzymam kciuki za wszystkie staraczki
 
Natalko, u mnie było podobnie, jeśli chodzi o bóle podbrzusza! Bolało jakby miała się pojawić @ z megasiłą!! W czwartek robiłam test - wyszedł negartywny. W piątek psozłam mimo to na betę, ale zaraz potem stwierdziłam, ze niepotrzebnie bo tak mnie skręcało w środku i boląło, że myślałam, że eksploduję... beta wyszła pozytywna, więc bałam się, że cos jets nie tak. Przez kilka dni podbrzusze mnie tak bolało a potem przeszło.
Teraz też raz na czas conieco czuję, ale bardzo rzadko i bardzo śłabiutko..
Więc wszystko jest w porządku - musisz teraz przez najbliższe 3 mce mocno na siebie uważać i nei forsować się... no i dać się rozpieszcząc otoczeniu - jesteś w cudownym okresie życia :-D Gratuluję!!
 
No i stało się najgorsze, przyszła ta wredna @ choć miała być 17... sama nie wiem co myśleć...brak mi słów...czuje ogromny ból...bo nie tego się spodziewałam...mój partner milczy...chyba mu tak łatwiej...kiedyś mi powiedział że rozczarowanie strasznie boli...miał racje...chyba sobie darujemy narazie...poczekamy do jesieni ...poprzednie fasolki były z pierwszego cyklu...wiec chyba dlatego czuje taki ból...chodze dziś i płacze,nie potrafie inaczej :-((

musze usunać suwaczka...a szkoda!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry