reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

kurka ale ty masz długie cykle ... czy to po raz pierwszy? ja tak sobie myślę, że jak będziemy się przytulać co 2-3 dni (niestety nie mieszkamy jeszcze razem) to w końcu się uda. a ostatnio czytałam artykuł, że codzienne przytulanko nawet kilka razy dziennie dobrze wpływa na jakość nasienia, gdzie wcześniej to odradzano a tu proszę :) od razu po @ zaczynamy starania ...

krzynka77 a regulowałaś @ już jakoś farmaceutycznie?
Hej, wiesz co.. wczesniej mialam różnie te cykle, stwierdzono u mnie problem z prolaktyną. Ale jakies ok 4 lata temu zaczelam brac bromergon na uregulowanie prolaktyny i przez 3 lata bylo wszystko niemalze jak w zegarku (30-32 dni) raz na pare miesiecy - rzadziej niz pol roku, zdarzał sie ciut dluzszy cykl (38-40 dni). to co sie dzieje teraz to najprawdopodobniej ten bromergon przestal dzialac. Zazywam znowu od poniedziałku - moze pomoże.
@ nadal nie ma - wczoraj myślalam, ze przyjdzie bo 2 razy w ciągu dnia miałam lekko zaróżowiony śluz, ale... nadal nic a brzuch mi chce rozerwać :wściekła/y:

Co do codziennego przytulanka to nie słyszalam, zeby dobrze wplywało na nasienie - ono się musi regenerować i takie częste wystrzeliwanie ponoć powoduje strzelanie ślepakami, ale nie wiem jak to jest naprawdę... życzę aby było wszystko git!!:tak:
 
reklama
Witam serdecznie.
Dziewczyny, odpowiedzcie mi czy w dniu miesiączki (1 dnia) może dojść do implantacji zarodka? Dostałam dziś @, właściwie ciężko to nawet nazwać, dosłownie 3-4 większe kropelki od rana - nic poza tym, a normalnie leje się ze mnie, że szok, źle się czuję- nie pamiętam kiedy pobolewało mnie tak w podbrzuszu. Zastanawiam sie, bo zdarzyło nam się kochać pare razy w cyklu,bez zabezpieczenia z efektem końcowym, a zauważyłam trochę pare zmian, pytam z ciekawości.
pozdrawiam.
 
Witam serdecznie.
Dziewczyny, odpowiedzcie mi czy w dniu miesiączki (1 dnia) może dojść do implantacji zarodka? Dostałam dziś @, właściwie ciężko to nawet nazwać, dosłownie 3-4 większe kropelki od rana - nic poza tym, a normalnie leje się ze mnie, że szok, źle się czuję- nie pamiętam kiedy pobolewało mnie tak w podbrzuszu. Zastanawiam sie, bo zdarzyło nam się kochać pare razy w cyklu,bez zabezpieczenia z efektem końcowym, a zauważyłam trochę pare zmian, pytam z ciekawości.
pozdrawiam.
Implantacja raczej nie (to by było za późno), ale zdarzają się plamienia w dniu spodziewanej @ . Jesli cykle masz regularne i właśnie teraz powinnaś mieć @ to już możesz spokojnie robić test. I czekamy na wieści:tak:
A starsz się, czy to by była "wpadka"?
 
Nie, nie staramy się ale byłaby to cudowna wpadka dla Nas:) po wyliczeniu średniej z moich 8 cykli, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że tak - mam regularne cykle - 30 dniowe, jak w zegarku.
Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam tak nieprzyjemną @, podbrzusze mnie boli i pare jeszcze dziwnych kwiatków znalazłoby się.:happy2: Dziwię się, bo normalnie powinnam zatonąć a tu nic... tyle co kot napłakał.Ponadto odbija mi się ostatnimi czasy, jestem senna, trochę mnie mdli i tak jakby piersi zrobiły mi się bardziej pełniejsze i wzrost apetytu przez ostatnie 2 tyg. a dziś jem, bo jem itd.
Nie będę robiła testu, bo nawet nie zaopatrzyłam się:) w dodatku po co się nastawiać skoro to jedynie może być spowodowane,hmmm no właśnie czym :p Dziwnie się czuję, ale sądzę, że raczej nie... :-):no::happy2:
 
Ostatnia edycja:
Nie, nie staramy się ale byłaby to cudowna wpadka dla Nas:) po wyliczeniu średniej z moich 8 cykli, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że tak - mam regularne cykle - 30 dniowe, jak w zegarku.
Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam tak nieprzyjemną @, podbrzusze mnie boli i pare jeszcze dziwnych kwiatków znalazłoby się.:happy2: Dziwię się, bo normalnie powinnam zatonąć a tu nic... tyle co kot napłakał.Ponadto odbija mi się ostatnimi czasy, jestem senna, trochę mnie mdli i tak jakby piersi zrobiły mi się bardziej pełniejsze i wzrost apetytu przez ostatnie 2 tyg. a dziś jem, bo jem itd.
Nie będę robiła testu, bo nawet nie zaopatrzyłam się:) w dodatku po co się nastawiać skoro to jedynie może być spowodowane,hmmm no właśnie czym :p Dziwnie się czuję, ale sądzę, że raczej nie... :-):no::happy2:
Hmm, ja bym nie wytrzymała :) Wolałabym wiedzieć cokolwiek niż podejrzewać tylko... Skoro cykle masz równe jak w zegarku i nie zdarzało ci się do tej pory cos takiego, to ja bym testowała od razu!! Rozumiem, ze nie masz testu przy sobie, ale zawsze możesz kupić jutro czy pojutrze... Zrobisz jak uważasz, ja trzymam kciuki:-D
Poczatkowe objawy ciąży są również podobne do objawów PMS. U mnie generalnie przed okresem zawsze wzrasta wrażliwość piersi i robią się pełniejsze, jestem bardzoj ociężała, drażliwa i mam apetyt większy niż zwykle. Ale jak Ty zwykle nie borykasz się z PMS to tymbradziej ....:huh:
 
Hmmm, dziś trochę więcej mam @, więc sądzę, że to jednak nie maleństwo;)
dziś się dobrze czuję i już mnie nie ciągnie w podbrzuszu, co najlepsze przestało mi się czkac i odbijać :p za to odrzuca mnie od słodkiego,jestem jedynie niezadowolona z tego,że wczoraj po 22.00 trochę się najadłam, a normalnie to jjem ostatni posiłek o 18.00 :( :/ a teraz zmykam <ziewa> , usypiam od paru dni:( , cholerne ciśnienie i pogoda, buuu.
Może za jakiś czas zrobię test, tak z ciekawości :] ale tj wspominałam wcześniej nie sądzę żeby to była fasolka.

Pozdrawiam :)
 
a może wmówiłaś sobie te objawy, czasami jak czegoś bardzo się pragnie to organizm i psychika płatają figle.
Te pre-test są jakieś dziwne, niewiadomo jak interpretować wyniki..
pozdrawiam.
 
a może wmówiłaś sobie te objawy, czasami jak czegoś bardzo się pragnie to organizm i psychika płatają figle.
Te pre-test są jakieś dziwne, niewiadomo jak interpretować wyniki..
pozdrawiam.
Czemu Dominika nie wiesz jak interpretować? Co z nimi nie tak?? Jakie masz wyniki?

Marudko, no cięzko cos poradzić. Ja też przed okresem mam większość objawów. Niestety nie da się w bardzo wczesnej ciąży jednoznacznie powiedzieć, że to już TO. Czasem ponoć kobiety poprostu to wiedzą i już .... A pytałaś gina o te leki co bierzesz? Może skonsultuj czy musisz koniecznie odstawiać leki. Pogadaj też z lekarzem prowadzącym terapię danym lekiem, może jest jakiś zamiennik specjalnie dla kobiet w ciąży?... Glowa do góry, będzie ok :-)
 
Ostatnia edycja:
czesc dziweczyny, jestem nowa, czytam od jakiegos czasu i dopiero dzis odwazylam sie napisac. wlasciwie dzis mam termin spodziewanej miesiaczki, ostatnia mialam 4 pazdziernika, cykle mam 27 dni. Ale nic nie ma. Nic mnie nie boli, a zawsze przynajmniej 2 dni przed zczynaja mi sie bole, dosyc silne, temperatura utrzymuje sie rano 36,9, a wieczorem 37,3 (jest sposob na interpretacje roznicy temperatury? czy to normalne?). Wlasciwie czuje sie normalnie, nie jak na miesiaczke, ale z drugiej strony objawow ciazy tez nie ma (sennosc nie jest raczej objawem ani podkurzenie :-) dodam, ze cykle mam regularne 27 - 28 dni, ale zawsze przynajmniej 2-3 dni przed mam brazowe plamienia i silny bol brzucha, w tym miesiacu NIC. czy jest na to jakies logiczne wyjasnienie? Bylam tez u ginekologa na badaniu, powiedziala mi, ze wszystko jest ok, dala tylko jakies globulki na poprawienie flory bakteryjnej, ktore bralam przez 4 noce.
bede wdzieczna za komentarze, dzieki wielkie.
 
reklama
Witam was chciałam się z wami podzielić obserwcjami ze swojej ciąży, kiedy jeszcze nie nadszedł dzień spodziewanej miesiaczki to już wiedziałam ,że coś jest inaczej niż zwykle na podstawie śluzu, mój śluz był biały i gęsty jak takie mleczko i mimo ,że pierwszy test wyszedł negatywny to i tak wiedziałam, że ciaza jest:tak:.
Więc jak dla mnie punkt zaczepienia to jest obserwacja śluzu , a najlepiej zrobić sobie betahcg badanie krwi wynik jest tego samego dnia.
 
Do góry