reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
dzień dobry, dzień dobry :)

dziękuję :):)

gin powiedział... "oho, kolejna ciężarówka!" :)

nic więcej nie powiedział, poza
- odstawiamy flumycon
- zaczynamy brać folik
- zapraszam na usg n a 23.10

:)

i nic więcej nie wiem :|
@miałam ostatnią 10.09.

po tym USG może się chociaż dowiem który tydzień. Gin powiedział, żeby nie patrzeć na te rozpiski poziom hcg/tydzień ciąży, bo to o kant d...potłuc.
 
witam i gratuluję wszystkim zafasolkowanym:) mało się udzielam ale codziennie czytam forum ... powiem tylko że mam już dość, staramy się 4 miesiące, okres spóźnia mi się 2 dni, jajniki bolą jak cholera, prawy szczególnie, doszły plecy, tempka 37.1 jak nigdy się utrzymuje, nastroje mam bardzo zmienne z przewagą wzruszających i płączliwych nawet na serialu, ból piersi był ale ustąpił, kurka zrobiłam test i negatywny... nie rozumiem i strasznie się zdołowałam ... test był z 4 sikania czy jakos tak, ale i tak powinien juz pokazac, no nie? ech ... :( sorry dziewuszki ale musiałam się gdzieś wygadac bo mój kochany w pracy i nie będzie niespodzianki ...
 
KASIUTA!! - to teraz oficjalnie jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE :)
Czekamy na opowiesci o objawach itp :):-D

Qwas - nie łam się. Może za wcześnie zrobiłaś test? chociaż po spodziewanym okresie się powinno robić, ale to równie bywa. Jeśłi zwykle masz jak w zegarku, to może poczekaj jeszcze tydzień. Głowa do góry!!:tak:

Ja niestety wróciłam od lekarza z bromergonem :shocked2:- muszę do niego wrcóić, bo po 3 latach przerwy znowu cykle zaczeły świrować. aktualnie jest 52 dc a @nie ma :(
Powiedział, ze nie będziemy wywoływać okresu, bo i tak przyjdzie, ale, ze od dzis wracam do bromergonu. Spróbuję może też ziola Ojca Sroki, polecane w innym watku - na uregulowanie spraw kobiecych i owulację.
 
właśnie @ mam różnie, ostatnie 2 cykle były 28 dniowe a poprzednie od 22 do 40 nawet ... spodziewałam się tego już wyregulowanego ... ta tempka mnie zmyliła bo zwykle mam zawsze 36,5... poczekam jeszcze, źle tez ze znowu będę musiała regulowac i myslec o tym, teraz wiemm jak ciężko musi być kobietkom które się starają dłuuugi czas, skoro ja po 4 cyklu się tak załamuję ... trzymam za was kciuki dziewczyny...
 
Qwas i jak na froncie?
tempka się trzyma w górze? Mam nadzieję, że będzie ok :-)
Co do nastrojów, to ja dziasiaj prawie rozstalam się z facetem... zobaczymy jak to się skończy... to pewnie z braku @ przez tak długo :wściekła/y:
 
wczoraj temperatura spadła ... poczekałam i dostałam @ dziś rano :-(dlaczego tak się dzieje z moimi cyklami, jak je regulować? po @ zaczynamy kolejny cykl starań, już nie patrzymy na płodne ... kiedy najlepiej po @ pójść do ginka żeby zobaczyć czy jajeczkuję?
a jak u Ciebie?
 
Przykro mi bardzo :-(, ale z drugiej strony, możesz niebawem zacząć się starać kolejny raz :-)
Co do najlepszego terminu na usg, to musi to być jeszcze przed owu. Owu występuje na 14 dni przed spodziewanym okresem. A skoro masz nieregularny to cieżko stwierdzić kiedy najlepiej iść. To zalezy od długości cyklu.

U mnie nadal nie ma @ (ile to już? jakieś 55dni???!!!). Brzuch mnie dzisiaj nawala - może jutro przyjdzie wredna baba!!
 
reklama
kurka ale ty masz długie cykle ... czy to po raz pierwszy? ja tak sobie myślę, że jak będziemy się przytulać co 2-3 dni (niestety nie mieszkamy jeszcze razem) to w końcu się uda. a ostatnio czytałam artykuł, że codzienne przytulanko nawet kilka razy dziennie dobrze wpływa na jakość nasienia, gdzie wcześniej to odradzano a tu proszę :) od razu po @ zaczynamy starania ...

krzynka77 a regulowałaś @ już jakoś farmaceutycznie?
 
Do góry